Evde bulabileceğiniz malzemelerle hızlı saç uzatma formülü

çok ta iyibir formül deyil çünkü bu formil kafadan benim daha iyi formilim var ilk önce çok iyi çaşımızı yıkamalıyız yumşacık aynen böyle:bathbaby: sonra saç uçlarına karpuz sürmeliyiz :kiamam: yaptıktan sonra 5 dakika ara verip bir daha sürüyoruzsonra 10 dk bekletip yıkıyoruz ama sabun sampuanla deyil saf temiz su ile sizce hangimizin ki daha mantıklıbebisimonda bebek kafası var:cheer2::first::grouphug:bebisim:puhas::samar::first::23::ohh::kiamam:teşekkürler

BENİM SACLARIMI ANNEM KESTİ VE BEN SACIMI GÖGÜS HİZASINDA İSTEMEME RAGMEN OMUZ HİZAMDA KESTİ VE SACLARIM COK DÜZ ÖGRENCİ OLDUGUM İÇİN TOPLAMAK ZORUNDAYIM VE NE YAPACAGIMIDA BİLMİYORUM DOGAL YOLLARLA UZATMAYA CALIŞIYORUM OLMUYOR OKULLA GİDERKEN BOK GİBİ BİR SACLA GİDİYOR AYNADA HER KENDİMİ GÖRDÜGÜMDE ALLLAK BULLLAK OLUYORUM NE OLUR DOGAL YOLLARLA YARDIM EDİNN :) :) HERKESE ŞİMDİDEN <3 <3 TEŞEKÜRLER

ben kullancam ama endişeliyim ya saçıma bir sey olursa çok korkuyorum :( kullanan varsa nasıl söyler mi lütfen

bence bitlenme falan olmaz çünkü bir saat sonra yıkıyoruz yani korkmanıza gerek yok bence:hayal::cheer2::attention::baby::bangin::bathbaby::ar4fd::boink::boxing::789::brushteeth::horn::argue::dil::ah::18::28::hede:;):horn::huhe::help::hail::grouphug::gossip:bebisim:dance::cry::clapping:

Geri