Evde DoĞal Maskeler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Evde DoĞal Maskeler
arındırıcı yüz maskesi saç için kil maskesi lekeler için doğal maskeler yüz arındırıcı maske cilt maske
Sevgili melekler ben cilt temizliğine ve güzelliğine çok önem veririm . o yüzden evde kendim yaptığım maskeler uygularım.Mesela benim cildim karma yumurta sarısı ve balı karıştırıp yüzüme uygularım .Yarım saat kaldıktan sora durularım.doğal nemlendirici olarak ta sütün içersine doğrayıp yarım saat bekledikten sora yüzüme uyguladığım salatalık maskesini yaparım .Haftada 1 de kil maskesi uygularım aktarlarda ucuza alabileceğiniz kili suyla krem haline getirip yüzünüze uygulayın yarım saat sonra durulayın.Kil yoksa 1 yemek kaşığı yoğurta 1 çay kaşığı karbonat koyup karıştırın onuda yüzünüze uygulayın ve kurumasını bekleyin, kuruduktan sonra elinizle kese yapar gibi temizleyin buda çok güzel arındırıcı maske ama bazı ciltlerde tahrişe yol açabiliyor . O yüzden bunu uygulamadan önce cildinizin bir kısmına uygulayın.ve yine 2 haftada bir yüzünüzü maden suyuyla yıkayın yanlız gözünüze temas etmesin.ayrıca şunuda söyliyim ilerki yaşlarda yaşlılık belirtisi olarak çıkan kahverengi lekeleri engellemek için elinize her gün limon uygulayın annem yapıyo ve daha lekeler çıkmadı.hoşçakalın meleklerrrrrrrrrr

Aslında bunları hem yemek hem yüze sürmek gerçekten çok etkili oluyor
fakat bazı ciltler oldukça hassalık gösterip tahriş olabiliyor.

bu maskeleri deneyen biri olarak şunu söyleyebilirim 32 yaşındayım ama Maşallah hala 18 gösteriyorum bunu önce Allaha sonrada maskelere borçluyum:) denemenizi tavsiye ederim

Geri