evde en cok hangi isi severek yapiyorsunuz

melike gunduzalp

Aktif Üye
Üye
evde en cok hangi isi severek yapiyorsunuz
Merhaba melekler. Benim evde en cok sevdiyim is yemek yapmak.yemek yapmayi cok severim gun boyu yalniz mutfakda olurum.Siz evde hangi isi severek yapiyorsunuz?????:a026:.Yorumlarinizi bekliyorum.

Çok fazla severek yaptığım iş var aslında ama ev işi değil bir çoğu :D.Forumda çalışmak zevkli oluyor ama ne zamandr pek gremiyodum,okul zamanı çok bunalmadıkça ders çalışmayı da severim,ya da resim yapmak bazen birşeyler yazmak..ruh halime göre değişiyor kısacası,güzel anket + rep ;)

Son düzenleme:
Ben bütün işleri severim ama en çok temizlik yapmayı,hele bir de temizliği yapıp duşumu aldıktan sonra tek tek temizlediğim odaları dolaşıp tertemiz pırıl pırıl olduğunu görmek bana çok zevk verir.

bulaşık yıkamaktan nefret ediyorum ben yemek yapmayı severim bide yemekleri yapim mutaktan kaçim bide eşimi seviyorum bide çocuğumu seviyorum başkada bişi sevmiyorum hahaha ha bişida evimi hiç. sevmmiyorum evim küçük eşyalarım büyük eşya alırken evin boyutunu sanırım gözümüzde büyütmüşüz :D:D yaptığım temizlik sıkışıklıktan belli olmuyo şeytan diyo kır gardolabı koltukları kes kibarlarını al ama şeytan işte ne dediğini bilmi.

bulaşık yıkamaktan nefret ediyorum ben yemek yapmayı severim bide yemekleri yapim mutaktan kaçim bide eşimi seviyorum bide çocuğumu seviyorum başkada bişi sevmiyorum hahaha ha bişida evimi hiç. sevmmiyorum evim küçük eşyalarım büyük eşya alırken evin boyutunu sanırım gözümüzde büyütmüşüz :D:D yaptığım temizlik sıkışıklıktan belli olmuyo şeytan diyo kır gardolabı koltukları kes kibarlarını al ama şeytan işte ne dediğini bilmi.

aman aman sakinnn haaa postala o seytani kir bacaklarini seytanin uyma sakin

Geri