Evde epilasyon nasıl yapılır?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Evde epilasyon nasıl yapılır?
epilasyon nasıl yapılır video epilasyon nasıl yapılır yanak kıllarına çözüm kulak kıllarına çözüm yüzümdeki tüylerden kurtuluruz
Bayanların tüy sorunlarını gidermek için çeşitli yöntemlere başvurulur bunlardan aslında kesin ve kökten çözüm epilasyondur seans olarak gideceğiniz epilasyona zamanla tüylerinizden ömür boyu kurtulabiliyorsunuz

Bu epilasyon olayını evde yapabilirmiyiz ve nasıl işte ev epilasyonu hakkında tüm bilgiler
ayak-topugu-bakimi1-3681.jpg


Dudakların üzerindeki, hiç de hoş olmayan tüyler kadar güzelliği bozucu bir şey yoktur. Benzeri tüyler bazen de yanaklarda veya kulak memelerinde görülebilir. Bazı kadınlar bu tüyleri çok değişik yollarla yok ederler.

Bu tüyler fonksiyonel bozukluklardan, daha çok iç saldı bezlerindeki bozukluklardan oluşur. Eğer esmerseniz ve sert tüyleriniz varsa muhakkak güzellik salonunda epilasyon yaptırmanız gerekir.

Eğer tüyleriniz çok inceyse ve yalnızca hafif bir gölge oluşturuyorsa kendiniz bunların rengini açabilirsiniz.

Oksijenli su ile renk açma

Bazıları oksijenli suyun tüyleri çoğalttığını, beslediğini söyler. Bu yanlıştır. Tüy sararır, incelir, kurur ve sonunda kırılır. Uygulaması oldukça basittir; iyi temizlenmiş, pisliklerden arınmış bir cilde her zamanki toniğinizden sürün. Daha sonra oksijenli suya batırılmış bir pamukla tamponlayın ve 20 dakika kadar beklettikten sonra sadece suyla temizleyin.

Tüy dökücü ilaçlar

Eczanelerde, koltuk altlarınız veya bacaklarınız için ve hatta yüzünüz için de kullanabileceğiniz kıl dökücü krem ve pomatlar bulabilirsiniz.

Cımbız

İlk önce tüyleri alacağınız bölgeyi özenle temizlemeli ve alkollü bir losyonla dezenfekte etmelisiniz. Daha sonra deriyi yumuşatmak için su kompresleri uygulayın. Ardından koruyucu bir krem sürün. Şimdi sol elin parmaklarıyla deriyi gererek, tüyü bir defada ve çıktığı doğrultuda çekerek çıkarın.

İşlem bittikten sonra, iyi bir sıcak su kompresi ve arkasından kolonya kompresi uygulayın ve nişastalı bir pudra ile pudralayın.
 
99karanfil

99karanfil

Yeni Üye
Üye
cnmm daha farklı yöntemler olsa deniyim yüzümde sorun yok ta şükürr sonuçta insan anotommisi gereği bir çok yerde istenmeyen tüyler var doğal olarak can yakmadan bunlardan nasıl kurtuluruz bunun çözümünü bulmak lazım değilmi şekerimm
 
AşkaimtisaL

AşkaimtisaL

Yeni Üye
Üye
cımbızı kesinlikle hiçbiryerinize uygulamayın.. jiletten pek bi farkı yok. cımbız da jilet gibi tüyleri kalınlaştırıyo...
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
3
Görüntüleme
7K
düş macunu
düş macunu
SadmiN
Cevaplar
7
Görüntüleme
10K
berçin coşkunçelebi
B
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
17K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Üst