1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Evde Göz Bazı Nasıl Yapılır? İşte Tarifi!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

göz bazı nasıl yapılır, evde göz bazı yapımı, göz bazı yapımı

Sevgili melekler, makyajkın temel malzmelerinden biri olan göz bazı, göz makyajımızın renklerinin daha canlı olması ve göz makyajımızın daha kalıcı olması için çok önemlidir. Bunun iin satılan pek çok kozmetikler olduğu gibi , bu ürünü kendimiz evdeki malzemelerimizle de yapabiliriz. Nasıl mı?

< Konu Resmi..>

Bize gerekli olanlar, 2 çay kaşığı fondöten, 1 çay kaşığı pudra, 4 çay kaşığı yoğun kıvamlı vücut losyonu, karıştırmak için bir kap, karıştırıcı çubuk ve bazı koymak için krem kabı. Önce kuru malzemeyi iyice ezin. Diğer malzemeleri de ekleyip iyice karıştırın ve krem kabına alın. İşte göz bazınız hazır!

Evde Göz Bazı Nasıl Yapılır? İşte Tarifi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Selülit Kremi Nasıl Yapılır İşte Tarifi...

Evde Selülit Kremi Nasıl Yapılır İşte Tarifi...

evde selülit kremi evde selülit kremi yapımı Selülit sorunu pek çok kadının başının derdidir melekler :) Bu sevimsiz sorun genç yaşlı, zayıf şişman dinlemeden herkeste çıkabilir. Piyasada satılan yüzlerce üründen birini kullanabileceğiniz gibi evde kendiniz de selülit kremi yapabilirsiniz. Bu yazımızda evde selülit kremi yapımı başta olmak üzere doğal bakım kremlerinden bahsedeceğiz...
  2. Zeytin Ezmesi Evde Nasıl Yapılır Diyenlere İşte Tarifi

Zeytin Ezmesi Evde Nasıl Yapılır Diyenlere İşte Tarifi

Evde Zeytin Ezmesi Tarifi Evde Zeytin Ezmesi Yapılışı Sevgili melekler, şöyle minik ekmek parçalarının üstüne biraz zeytin ezmesi, bir parça kaşar ve salam koyduğumuzda şık kürdanlarla birer lokmalık hale gelen minik kanepeler misafirlerimiz için hoş görünümlü leziz atıştırmalıklar haline gelir. Zeytinin faydaları hepimizce malum, tadı da enfes olunca bu yazımızda sizlere Evde Zeytin...
  3. Çokotop Nasıl Yapılır Diyenlere İşte Tarifi

Çokotop Nasıl Yapılır Diyenlere İşte Tarifi

Çokotop Tarifi Çokotop Yapılışı Özellikle çocuklarınızın bayılacağı tarifler içinde yerini alacağına kesin gözüyle baktığımız, büyüklerin de beğeneceği bir atıştırmalık çokotop yapılışı ve tarif bilgilerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çokotop Malzemeleri: 2 paket biskuvi 2.5 su bardağı soğuk süt 1 paket çikolatalı sos 2 yemek kaşığı kakao 1/2 su bardağı kuru üzüm...
  4. Evde tantuni nasıl yapılır tarif verirmisiniz

Evde tantuni nasıl yapılır tarif verirmisiniz

Ben tantuniye bayılıyorum , eşim de öyle. Ona sürpriz olarak evde tantuni yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemedim. Tarifi avr mı bana yardım edebilirmisiniz?
  5. Evde Pulbiber Yapılışı Tarifi

Evde Pulbiber Yapılışı Tarifi

evde pulbiber nasıl yapılır, evde pulbiber tarifi, pulbiber nasıl yapılır, pulbiber nasıl hazırlanır Millet olarak acıyı ve baharatı oldukça çok seven ve hemen hemen tüm yemeklerden, salatalara, çorbalardan tatlı ve kurabiyelere kadar birçok tarifte baharatları kullanırız. Kış hazırlıkları içine kendi pulbiberinizi kendiniz yaparak dahil edebilirsiniz. Acı ve tatlı pulbiberin malzemeleri ve...

Sayfayı Paylaş