Evde hamam böceklerinden nasıl kurtulurum

N

Nerocxvcz

Forum Okuru
Evde hamam böceklerinden nasıl kurtulurum
Evde hamam böceklerinden kurtulmanın doğal yolları nelerdir

Selam kızlar

En nefret ettiğim böcek hamam böceği gördüğümde refleks olarak çığlık atıyorum ve bizim ev karışıyor olağanüstü hal ilan ediliyor resmen . hamam böceği görünce hem korkuyorum hem de midem bulanıyor yaaa bizim ki geliyor terlikle bir vuruyor görüntü iğrenççç . Bizim evde pek olmazdı ama şimdi özellikle banyo ve tuvalette mutlaka görüyorum geçen yatak odasında yatağın üstündeydi ıhhgg ... herşeyi yıkadım. bu hamam böceklerinden nasıl kurtulabilir yardımcı olur musunuz.

Selam Nero

Hamam böceği deyince benim de içim ürperiyor ve anlattığın gibi terlikle öldürüyor benim oğlan da ve iğrenç bir görüntü aynen katılıyorum sana . Evde hamam böceklerinden kurtulmak için evin hamam böceklerinin yaşamasına uygun olmaması lazım öncelikle yerde ve duvarlarda çatlaklar varsa bunlar sıvanmalı hamam böceklerinin yuva yapması engellenmelidir , hamam böcekleri genel de gece ortaya çıkarlar ve karınlarını doyurmak isterler bunun için ortalık da yiyecek bırakılmamalı bütün yiyecekler kapalı olmalıdır , yerlerde ekmek vs. kırıntıları olmamalı mutlaka bunlara dikkat edilmeli. Ayrıca bütün evi ilaçlamadan hamam böceklerinden kurtulmanın basit bir yolu var eşit miktarda karbonat ve pudra şekerini karıştırıp onların yiyecekleri gezdikleri bölgelere bırakın bu karışımı yedikten sonra hamam böceklerinin evde olmadıklarını göreceksiniz .

Geri