Evden kaçmak istiyorum sizce bu nasıl fikir ?

Aysehh

Yeni Üye
Üye
Evden kaçmak istiyorum sizce bu nasıl fikir ?
Arkadaslar Merhaba yeni üye oldum sırf bu konuyu açabilmek için ben evden bıktım artk ne bi yere gidebiliyorum ne de istediğimi yapabiliyorum 22 yaşındayim bu güne kadar hiçbir arkadaşım ile bi yere gidemedim ne bi sinema ne bi kafe izin vermyolar babam kendisi istediği gibi geziyo heryer i biliyo 47 yaşında ama kafelerDN çıkmıyo üniversite kazandım geçen sene gondermedi nisanlandim buluşmaya bile izin vermedi gizli buluştuk ailesiyle gazdim diye dövdü çocukken hergün dovuyordu daha iki sene öncesine kadar dayak yedim hala da dövmeye kalkiyo çalıştım maaşımı elimden aldı kendi basima daha hiçbir is yapmadım sorumluluk vermiyo en ufak bi hata da hakaret ediyo mal salak vs. Ablam kaçarak evlendi çok mutsuz bende evde koca bekliyorum resmen hergün evdeyim çalışmıyorum okutmuyoda kaçmak istiyorum bi arkadaşım var yanıma gel diyo ev tutariz bizim eve yakın ailem de yardım eder diyo ona inanıyorum yapar kaçarSam açıktan turizm okuyup tür rehberi olucam ehliyetimi alicam zaten tek kişiyi 1 buçuk bin yeter bana aylık çalışırım da en azından kendimi gelistirebilirim benim tek derdim gezmek değil bakıyorum etrafimda evlenip de bi yere gelen yok daha yaşım genç kendimi geliştir ek istiyorum sizce kaçmak iyi olur mu? Böyle bi durumda

Merhaba, Ailenizin günümüz de yaşanan hadiselerden dolayı bir koruma içgüdüsü sergiliyor . (tecavüz,gasp, kaçırma vs gibi) Koruma şekli kişilerin düşüncesine göre farklı şekil alabilir. Size göre bu tutum katı olabilir . Burda dayak yemenizi , eğitiminize engel olmalarını doğru bulmuyorum. Amacınız eğitim almak ise bunu kendi evinizde de evden kaçmadan sağlayabilirsiniz. . Hayat göründüğü kadar toz pembe değil ve her amacımızı gerçekleştiremeyebiliriz. Başkalarının vaatleri üzerine hareket etmemenizi yaşantınızıda buna göre şekillendirmemenizi öneriyorum. Babanızı evden uzaklaştırmak için şikayet edebilirsiniz. Bu uzaklaştırma cezası belki aklını başına getirir , sergilediği tutumdan caydırabilir. Sizde zan altın da kalmadan beklentilerinizi bu şekilde sağlayabilirsiniz. Umarım her şey gönlünüzce olur..

Kaç kere okuldan almaya kalktı babamı tanışaniz dersinizki ne kadar iyi bi insan ama bizim halimiz i gören acıyo o sadece ona bağlı yaşayalım istiyo

Geri