evet bayanlar bunları giycem giderkennn :D:D

beyaz bluzun ve çantan çok güzel ama gerisini beğnmedim başka tercihler yap bence ,hele yeşil hiç hoşuma gitmedi ,daha tarz bişeylerin yok mu hahaha

ben sadelikden yanayım zaten ki kokoş şeyler giycek halim yokdu heralde yola giderken en rahat olanları bunlar :D:D ayrıca konyaya ilk kez gidicem tutucu bi yer diyenler de var ve spor giyinen biriyim zaten ne giycem topuklu falan mı :seker: zaten sevgilim seviyo böyle daha bizim yaşımız 22 spor giyim yetiyo bize ondan beğenmemişindir :D:D

Son düzenleme:
ben sadelikden yanayım zaten ki kokoş şeyler giycek halim yokdu heralde yola giderken en rahat olanları bunlar :D:D ayrıca konyaya ilk kez gidicem tutucu bi yer diyenler de var ve spor giyinen biriyim zaten ne giycem topuklu falan mı :seker: zaten sevgilim seviyo böyle sade ve şık ve abartısız :seker:
hemen dil çıkarma hahaha
beğnemedim ne yapayım yalanmı söyleyeyim ay süper mi diyeyim ,onu yapamıyorum huyum değil ,sadelik demişsin ama o yeşil tişörtün hiç sana göre birşey değil ,bak beyaz bluzun ve çantan çok hoş dedim dimi,sana da çok yakışmış ,ama başka renkler desenler seçebilirsin ,demek istediğim bu ,ayrıca ben sana dekolte giy demedimki tutuculukla ne alakası var ,ben sana renk ve desene değiştir demek istedim ,şimdiki genç kızlar çok güzel giyiniyorlar ,biraz daha desenli renkli olabilir..benim fikrim bu .
ayrıca asıl sana hıh hahaha
hem fikir soruyorsun hem olumsuz bişey söyleyince kızıyorsun hahaha
mesela şöyle bişey olabilir

Ekli dosyalar

• modalove_net Apoletli Tshirt Modeli 1.jpg
    modalove_net Apoletli Tshirt Modeli 1.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 0
Çantalara bayıldım ve askılına bayıldım beyaz olana güle güle kullan bebek :D:D

hemen dil çıkarma hahaha
beğnemedim ne yapayım yalanmı söyleyeyim ay süper mi diyeyim ,onu yapamıyorum huyum değil ,sadelik demişsin ama o yeşil tişörtün hiç sana göre birşey değil ,bak beyaz bluzun ve çantan çok hoş dedim dimi,sana da çok yakışmış ,ama başka renkler desenler seçebilirsin ,demek istediğim bu ,ayrıca ben sana dekolte giy demedimki tutuculukla ne alakası var ,ben sana renk ve desene değiştir demek istedim ,şimdiki genç kızlar çok güzel giyiniyorlar ,biraz daha desenli renkli olabilir..benim fikrim bu .

valla o t-shirt bana bedava verilse giymem hiç benlik değil bunu emin ol bana hediye verselerdi bile giymem :D:D kızmadım sadece ben desenli abartılı şeyleri sevmem dedim sadelik sevenlerdenim t-shrtlerm genelde ya düz renkdir ya da abartısız desenleri vardır demeye çalıştığım o ;) düğüne giderken bile sadelikden yanayımdır ben sade ama şık hem ne demişler zevler ve renkler tartışılmaz :seker: burayada yorum için koymadım arkadaşlar merak etmişti koydum canım :D:D yorum yapanlarda teşekkürler tabi :D:D

Geri