1. altınsaclım

altınsaclım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet hamileyim..

Konu, 'Gebelik' kısmında altınsaclım tarafından paylaşıldı.

4 haftalık hamile olduğumu öğrendim..sevinmekle sevinmemek arası bi sey oldu acıkcası..düşük riski tasıyorum istirahatteyim..pazartesi tekrar kontrolüm var..kafam cok karısık..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Altın saçlım,

Malesef hamileliğin ilk aylarında ve zamanlarında kesinlikle düşük riski olan kadınların mutlak suretle dinlenmesi gerekiyor. Lütfen sizde bu duruma dikkat edin ve en azından bu tehlikeli dönemi atlatana kadar dinlenin. Hayırlı olsun ve geçmiş olsun.

Güzel haberlerinizi bekliyoruz. Bu arada unutmayın ki o bebiş oraya yapıştırılmış değil ! Tutkal ile tutuşturulmuş hiç değil. Lütfen aklınıza kötü şeyler getirmeyiniz.

evet hamileyim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evet Hayir

Evet Hayir

Arkadaşlar, Önce sizden önceki mesaja evet ya da hayır diye cevap yazılır ve sen bir soru yöneltirsin. Oyun bu hadi başlayalım... Bugün hava güzel demi???
  2. Kargo - Evetlerden Hayırlara

Kargo - Evetlerden Hayırlara

Bazen sinirli ,bazen uysal Bazen sesli ,bazen sessiz Biraz neşeli ,biraz neşesiz Bazen aşkla, bazen hayatla Bazen guzel anlar gibi kısa Evetlerden hayırlara Yeniden başlıyoruz yarışa Bazen çılgın biraz suskun Sen ve bir tek ben Yine yanyana Bazen güzel anlar gibi kısa Gerçek ne kadar acı olsada Ölum bekler bizi hep sonunda
  3. EvetLeriM YaLaN

EvetLeriM YaLaN

EvetLeriM YaLaN..!
  4. abd lilerde sunnete evet

abd lilerde sunnete evet

ABD'li uzmanlar erkek sünnetinin, cinsel yolla bulaşan hastalık riskinin azaltılmasının bir yolu olarak daha fazla ele alınması gerektiğini söyledi. BBC Türkçe LONDRA - Uzmanlar bu açıklamayı sünnetin enfeksiyon riskini dikkat çekici bir biçimde azalttığı bulgusuna ulaştıkları araştırmanın ardından yaptı. Sözkonusu enfeksiyonlara yol açan virüsler ise herpes ve kansere yol açan insan...
  5. "Evet" yada "Hayır" demiyeceksiniz...

"Evet" yada "Hayır" demiyeceksiniz...

Evet başlayalım. Evet yada hayır kullanmadan uzun cevaplar vermeye çalışlm.. Alttaki sen bana gıcık oluyormusun bakim.......?? Daha sora sende bi soru sor... bu döngü böle devam edicek.

Sayfayı Paylaş