Evimin dış cephesi gerçekten çokmu kötü

bence gayet güzel olmuşta yanında ki evler yakışmıyor yanına

bak bu yorum bana ilginç geldi,napim diğer evleri belediyeye şikayet ediyim,onlarda boyasınlar demi
haklısın valla bu yönden hiç düşünmemiştim

bence gayet harika olmuş,sadece kırmızı kapının camlar gibi beyaza boyanması lazım bak ondan sonra hergeçen arayıp çok beğendiğini sölicekk cıvıl cıvıll çok güzellll iyi günlerde oturunn :)

daha o telefonlardan 3 tane geldi arayanlardan yani,en iyisi tel.sayısını yükseltmek için bile olsa ben kapıları hemen beyaza boyuyuvereyimmmm

canım benim evin boyası çok şeker bir renk...gayette çok güzel..bence rengini sakın değiştirmeyin..güle güle oturun tatlım

tşk canım

Bende kapının boyası hariç birsey onereceğim ... duvarınızı da mora boyasaymıssınızz.. bahce duvarı da tamamlardı güzel evinizii.. renk harika canım.. Kıskananlarr çatlasın.. Onların böyle güzel evleri olmadıklarından begenmemişlerdir.. Artı sizin içinize sindikten sonraa gerisii boş...

bahce duvarına daha sıva yapılcak o yüzden boyanamadı,ihş. en kısa zamanda oda hallolcak

Ben de aynı fikirdeyim.
Güle güle oturun

bence güzel canım ama kapıyı değiştirin daha güzel olur ;)

tşk.ederim,fikirleriniz benim için gerçekten çok önemli,valla morel buldummm

ayyyy canım bence çok hoş olmuş... sen bakma kimseye, amann insanın öncelikle eve baktıkça içinin açılması gerek bence :) yazıyı okurken de ay dedim acaba rengi çok mu cırt dedim portakal gibi tupturuncu falan mı :D bu renk çok güzel, fakat bu benim naçizane fikrim demir kapı da pencerelerin kenarları gibi beyaz olursa fıstık olur tatlım ;)

sen bakma kimseye, renk güzel, için rahatlasın :)

morun her tonuna bayılırım bence cook güsel olmuss

ayyyy canım bence çok hoş olmuş... sen bakma kimseye, amann insanın öncelikle eve baktıkça içinin açılması gerek bence :) yazıyı okurken de ay dedim acaba rengi çok mu cırt dedim portakal gibi tupturuncu falan mı :D bu renk çok güzel, fakat bu benim naçizane fikrim demir kapı da pencerelerin kenarları gibi beyaz olursa fıstık olur tatlım ;)

sen bakma kimseye, renk güzel, için rahatlasın :)

tşk ederim kıslar,valla bu yazılarınızı o beğenmeyen gruba tek tek okutturucamm

Mor ağır ve güzel bir renk canım bende severim moru bencede hiç canını sıkma Allah Güle Güle ,sağlıklı ve mutlu bir şekilde oturmanızı nasip etsin inş.Mor renk pozitifleri olan olumlu renklerden biridir .Bak mor rengin etkileri hakkındaki bu yazıyı okuduktan sonra daha da rahatlayacaksın.sen ona buna bakma bak bizim ahali de beğenmiş gerisi boş :D

MOR RENK:
Mor, zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamı çağrıştıran bir renktir. Özellikle açık tonları rahatlatıcıdır. Hayal gücünü arttırarak şevk ve ilham verir. Konsantrasyonu arttırır.

Mor rengi seven insanlar genellikle, ruhsal dünyası ön planda olan, ağır başlı ve asil ruhlu kişilerdir. Duyarlılıkları fazla olduğu için sanat dallarında başarılı olma ihtimalleri daha fazladır.

Mor renk, vücuttaki hormonları ve salgı bezlerinin çalışmasını da etkilemektedir. Özellikle sara, menenjit gibi beyin hastalıklarında tedaviyi destekler. Eklem iltihaplarına karşı faydalıdır. Ayrıca, kanı temizler ve akciğer, karaciğer, kalp ve böbreklerin çalışmasını düzenlemeye yardımcı olur.

Mor renk, kullanıldığı tona göre farklı etkiler gösterebilir. Morun açık tonları olan lavanta, leylak gibi renkler ilham verici etkileri için çalışma odalarında tercih edilebilir. Beyinsel faaliyetleri ve sanatsal düşünceyi arttıran mor, özellikle sanatçıların çalışma ortamları için uygun olabilir.

Bak gördünmü canım seçiminiz yerinde olmuş.Kafana takıpta canını sıkma .)

Mor renk, vücuttaki hormonları ve salgı bezlerinin çalışmasını da etkilemektedir. .

bende içimde bir hareket bir kıpırdama hissetmiştim,demek hormonlar fazla calısmaya baslamıs.
şaka bir yana tşk ederim güzel düşüncelerin için,morun bu kadar özelliğinide bilmiyordum öğrenmiş oldum canım,tşk

Geri