evin hem kadını hem erkeği....

ışılsu

Yeni Üye
Üye
evin hem kadını hem erkeği....
:sinirli: ne kadar zor ya evin hem erkeği hemde kadını olmak ve bu arada hem anneyim hemde baba. çok zor işim ama ne yapayım hep sabır sabır diyorum bu çilenin bitmesine daha 2.5 yıl var çok zorrrr ya.beni tanıyanlar bilirler eşimin işi nedeniyle ayrıyız ailemle aynı yerde oturuyoruz fakat evlerimiz ayrı.eşi insanın herseyi ya burda ailemde olsa sizin anlayacağınız kalabalığın içinde boğuluyorum. bu kalabalıkta çooook yalnızım. akşam oldumu yani gece herkez evine geçiyor tek başımıza yine oğlumla kalıyorum. allahtan oğlum var o herseyim benim.bebisim afacanım benim gibi olan çoktur kesin ama çok zor evde erkeğin olmaması hersey bana bakıyor ya. dua ediyorum şu bozulmasın vb birilerine muhtaç olmayayım diye babama bile şu böyle oldu demek zorr inş. bu çektiğim günlerin çok güzel günleride olur rabbim bunları görmeyi nasip eder inş. heseyin hayırlısııı melişler ne diyelim yeterki yinede sağlık olsun:hayal:

canım melişim ben de eşimden hep uzaktayım zor bilirim..yine senin bebişin var onunla daha çabuk geçer günler..sabret inş her şey güzel olacak..rabbim sağlık versin..bu günler elbet biter..rabbim kolaylık sabır sıhhat versin meleğim..güçlü ol sana bu yakışır...

Allah kolaylık versin canım durumunu biliyoruz ve kalben senin yanında olmaya çalışıyoruz.Ailenin olması senin en azından vaktinin nasıl geçeceğini anlamamana neden olacak.Merak etme geçer 2,5 senede nasıl bitti dersin bakgör.Allah herşeyde yardım etsin inş.sana.

rabbim kimseye cekemeyeceği yükü yüklemez.sabır bacım dua et bol bol bizimde dualarımız seninle o kadar sabr etmişin bak 2.5 senen kalmış Allah kazasız belasız kavuştursun eşinle üzülme bol bol dua et

aah canımmm bende senin durumundayım.yani eşimden ayrıyım.Rabbim kolaylıklar versin.Bu çektiğimiz sıkıntıların mükafatını alırız işallah ahirette.sabır sabır sabır....

sabır canım arkadaşım benim bunu söylemem kolay ama sabır et bigün eşin kapıyı çalıp bitti geldim diycek :date:inan allah daha büyük dert vermesin

biraz daha sabır nasıl olsa sayılı gün diyelim gelir inan allahtan oglun var genede yalnız sayılmazsın allah yanında olsun canım

Geri