eviniz için süper ''CİN'' fikirler

M

Misafir

Forum Okuru
eviniz için süper ''CİN'' fikirler
evcimen meleklerime süper ötesi fikirler sunuyorum buyrun hem cin fikiler hemde hin fikirler :D:D


Eviniz için 'cin' fikirler...
Yetenekli ellerinizden çıkan pratik ama farklılık yaratan bu cin fikirler, sizin evinizi başkalarınınkinden ayıran esas özellikler olacaktır.

Fotoğraflarınızı albümler yutuyorsa
Yıllarca fotoğraf çektiniz, ama onları 40 yılda bir albümü açtığınızda görüyorsanız ve bu durumdan hiç hoşnut değilseniz, bu fotoğrafları gün yüzüne çıkarmanın zamanı gelmiş demektir. Bir kutu minik mandal size büyük yardımda bulunacak ve onları basitçe perdenize tutturmanızı sağlayacaktır. Fotoğraflarınızıdoya doya seyredin.

Goblene yeni yorum
Babaanneden kalma goblenleri yeniden yorumlayın. Kesme boncuklarla işleyeceğiniz goblen parçacıklarından magnet yapabilirsiniz. Bunun için, arkasına sucunuzun ya da pastanenizin magnetini sıcak silikon tabancası ile yapıştırmanşız yeterli. Böylece, yemeklerinize sevgi kattığınız mutfağınızdaki davlumbazı bir mesaj noktası haline getirebilirsiniz.

Romantik bir toka kutusu
Sizin veya kızların tokalarınerede duruyor? Onlarca lastik ve saç tokasını bir arada tutamamaktan yakınıyorsanız size böyle bir kutu yapmanızı ya da edinmenizi öneriyoruz. Yapmak için bir tabaka mukavva, biraz renkli kumaş, birkaç süsleme ve yapıştırıcıya ihtiyacınız olacak. Böylece arayan, tokasını nerede bulacağını bilsin.

Göz nurunu küçülttük
Artık masa örtüleri ya da yatak takımları işlemeye sabrınız yoksa, minik parçalar işleyerek de keyifli objeler elde edebilirsiniz. Bu işnelik hem dikiş kutunuza güzellik katacak, hem de her çeşit işneyi bir arada tutmaızı sağlayacak.
 
Üst