Evinizde değişime 3 boyutlu zemin döşemeleriyle yer açabilirsiniz

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Evinizde değişime 3 boyutlu zemin döşemeleriyle yer açabilirsiniz
Ev dekorasyonu teknolojiye paralel olarak daima yeniliklere pencere açmaktadır. Birçok yenilik her sene farklılıklarıyla ev dekorunda yerini bulabilmektedir. Siz de yeni bir ev dekore ettiriyorsanız farklılıklardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Zemin dekorunda değişim yakalama tercihinde bulunmaya ne dersiniz. Ev dekorasyonunda başkalığını size hissettirecek zemin dekoru evinizde huzura yer açabilir. Seçimlerinizdeki objeler ve görünüm farklılıklarıyla zemin sayesinde olduğunuz yerden farklı bir yerde hissedebilirsiniz. Ev dekorunuzdaki zemin döşeme tercihinde son senelerde yenilik olarak görülen 3 boyutlu modeller vazgeçilmeziniz olabilir. 3 boyutlu zemin döşeme önerilerinden faydalanarak her odada başka bir dünya yaratma şansında bulunmaya var mısınız? Zemini 3 boyutlu film gibi görme düşüncesine bile girebilirsiniz.

Farklı odalarda tercihiniz olabilecek bu uygulamalarda doğadan esintiler mevcuttur. Kimisi banyosunda kimisi salonunda kimisi mutfağında böyle bir değişim tercih eder. Bana soracak olursanız her odada bu yöntemi kullanmak ortamda boğucu etki yaratabilir. Ya odalar arası geçişe böyle bir plan uygulamalı ya da sadece bir odayı başkalaştırmak adına böyle bir tercihte bulunmalısınız.
02.jpg

Değişken ruhunuza salonda bir kumsal görünümü ile rahatlık hissettirebilirsiniz. Herkesin evet diyemeyeceği bir model olsa da bu model ruhunuzu sıkan bir enerji anında sizi mutlu edebilecektir. Kendinize gelmek adına gerçekçi bir sahilde olduğunuz hissettirecek ortam sizi yeterince tatmin edici olabilecektir.
2.jpg

Bu uygulamaları oldum olası banyolarda sevmişimdir. Doğal taş görünümünün kazandırıldığı üst resim beğenilebilir modellerden. Sizce de öyle değil mi? aralara serpiştirilen yaprak modeli de sonbahar coşkusuyla taşlara uyum sağlamış doğal bir örüntü oluşturmuş.
8.png

Arada bir heyecan iyidir denebilecek bir alana gelenlerinizi de şaşırtacak bir uygulama istiyorsanız üstteki model harika. Ama tabi bu modelden ürküp de illahi çok korktum sızlanmalarıyla karşı karşıya kalabilme ihtimalinizde var.
maxresdefault.jpg

Beğeni hak eden modeller olduğu gibi insanları ürperten seçenekler de vardır. Kimi zaman işyerine yakışan modeller de bulabilirsiniz. Yaşam alanı sayılabilecek her yerde zemin uygulaması seçeneği olabilen 3d zemin uygulamaları sizlerin seçimlerinizle ortamı değişime uğratabilecektir. Farklı bir uygulama ile evinizde değişim yakalamak ya da iş yerinizi yenilemek sizin elinizde. Seçim için kataloglarda ve web site üzerinde yer alan 3d zemin çeşitlerine göz atmaya hazır mısınız?
 

Ekli dosyalar

  • zemin-kaplama.jpg
    zemin-kaplama.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 418
Üst