Evinizde Fark Yaratacak Dokunuşlarla Dekorasyon Değişiminde Bulunmaya Ne Dersiniz?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Evinizde Fark Yaratacak Dokunuşlarla Dekorasyon Değişiminde Bulunmaya Ne Dersiniz?
Ev dekorasyonlarınızda değişik tarz görünümler elde etmek aslında sandığınız kadar zor değil. Zevkinize uyan ve sizi mutlu edeceğinize inandığınız renklerin yer aldığı koltuklar, duvar kağıtları, minderler, sandalyeler, dekoratif aksesuarlar gibi seçeneklerle evinizin havasını önceki yıllara nazaran oldukça kolay bir şekilde değişime uğratabilirsiniz. Tamamen sizin elinizde olan imkanlar doğrultusunda ev dekorasyonlarınızda yeni görünümler elde etmeye hazır mısınız?


10_1.jpg

Oturma odası dekorasyon değişiminde bulunma niyetinizde misiniz? Duvarlarınızda neon renklerden oluşan çiçek desenleri ile kaplı harika bir duvar kağıdı seçiminde bulunmaya ne dersiniz? Sizi daha enerjik hissettirecek üstteki resim gibi bir duvar kağıdı model uygulaması tercihinde bulunmaya ne dersiniz?

12_11_0-1440815397-620x373.jpg

Mutfağınızda yer alan bardakları değiştirmek de güzel bir fikir olabilir. İlla mutfak olmasına gerek yok çalışma masanızda su içtiğiniz bardak bile olabilir bu seçim. Üst resimdeki yeni tasarım bardak çeşitlerinden bir demeti evinizde kullanmaya başlamaya ne dersiniz? Dilerseniz ofis ortamı içinde harika bir değişim olabilir bu tercih.

2526cd83-770d-4c61-b083-fb288d09da53.jpg

Hiç kullanmadığınız baykuş figürlü dekoratif objeleri ev dekorasyonunuza ekleyerek evinizde yeni bir dokunuş için yer açıcı faaliyette de bulunabilirsiniz.

antique-european-baroque-chair.jpgBarok tarzı koltuklara ne dersiniz? Çalışma odanız, ofisinizde bekleme salonlarınız ya da oturma odanızda dekorasyon tamamlayıcı bir oturma alanı için bu tarz koltuklara yer açabilirsiniz.

Ayna-Dunyasi-1.jpg


Dekoratif aynalara yer vereceğiniz odalar için ferah ve değişik bir görünüme yer açıcı role girebilirsiniz.


evinizde-fark-yaratin-5344450.JpegDresuar seçimlerinizde ev dekorasyonunuzda tercih ettiğiniz mobilya seçiminize göre tercihte bulunmayı deneyebilirsiniz.
 
Üst