evinizde farklılık yaratıp misafirlerinizi evinize hayran bırakın

M

Misafir

Forum Okuru
evinizde farklılık yaratıp misafirlerinizi evinize hayran bırakın
siz sıradışı farklı bir kadınsınız değilmi :D:D ve bu farklılık sadece sizin üzerinizde olsun istemiyorsunuz her halinizle herşeyinizle farklı olmak istiyorsunuz, o zaman ilk önce evinizden başlayacaksınız:) farklı bir ev istiyorsanız sizler için ipuçları buyrun melekitoşlarım :D:D


Evinizde farklılık yaratın...
Kendinizi renk ve desenlerin büyülü dünyasına bırakarak mekanınızda uyumu yakalamanız oldukça kolay. Bırakın desenler sizi yönlendirsin.

Dünya turuna ne dersiniz?
Duvarınızı dünya şehirlerinin isimlerinin yer aldığı bir duvar kağıdı ile kaplamanın size nasıl bir faydası olacağını hiç düşündünüz mü? Gitmek istediğiniz şehirleri duvar kağıdınızda tek tek işaretleyerek bir sonraki hedefinizin neresi olduğunu belirleyebilirsiniz.

Bu şekilde en sonunda kendiniz için çıkardığınız rotanızını da görme şansınız olur. Seyahet ettiğiniz şehirlerden evinize küçük hediyeler getirmeyi de unutmayın.

Kendin yap: Artan duvar kağıdı ve minder kılıflarınızı nasıl mı değerlendireceksiniz? Duvar kağıtları ve minder kılıfları sayesinde sandalyenize yeni bir görünüm kazandırmanız mümkün. Hiç kimsenin evinde bulunmayan sandalyelere sahip olmak hoş olabilir.

Romantizm zamanı
Çiçekler ve kelebeklerle evinizde yaz mevsimini yaşayabilirsiniz.

Kendin yap: Satın alacağınız renk renk tüllerle sehpanızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Farklı renklerde tülleri sehpanızın üzerinden dolayarak alt kısımda başlayın. Sehpanız adeta bir hediye paketine dönüşecek. Ayrıca ahşap sandalyelerinizde farklılık yaratmak istiyorsanız renkli amerikan servisleri minder olarak kullanabilirsiniz.

Plajda ya da alışverişte renk her zaman önde
Çizgi ve desenleri evinizin her köşesinde kullanmanız mümkün. Desenli havlular, çizgili alışveriş çantaları, renkli yastıklar, manzara desenli çantalar ve daha birçok küçük eşya hayatımıza renk ve neşe katmak için var. Plaja ya da alışverişe giderken bu eşyalarla hayatınızı biraz daha renklendirmek sizin elinizde.

Kendin yap: Runner'larınızı artık sadece masada kullanmak zorunda değilsiniz. Eskiden duvarlara asılan halılar gibi, şimdi de onları runner'larla süsleyebilirsiniz. Küçük bir duvar zımbası ile runner'ınızı duvara sabitlemek de oldukça kolay.

Kedimin keyfi yerinde
Bu küçük kırmızı siyah koltuk, kediniz için konforlu bir yataşa bir dönüşebilir. Evcil hayvanlarınız için aldığınız eşyaları evinizle uyumlu olacak şekilde alırsanız, onları saklamak zorunda kalmazsınız. Böylelikle onlar da oturma odanızın tadını rahatlıkla çıkarabilirler.

Kendin yap: Odanızın tüm duvarlarını duvar kağıdıyla kaplamanız gerekmiyor. Duvarınızda sadece tek bir sıra duvar kağıdı ile bile bambaşka bir görünüm yakalayabilirsiniz. Üstelik bu basit işlem için bir usta çağırmanıza da gerek yok.

Kaynak: Evim Dergisi
 

Benzer İçerikler

THESECRET
Cevaplar
2
Görüntüleme
4K
THESECRET
THESECRET
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst