1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Evinizde sedefin zerafeti

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Sedef dekorasyon objeleri Sedef dekoratif ürünler
    Sedef dekoratif ürünleri salon dekorasyonunuza şıklık katacak meleklerim. Şık ve ışıltılı objeler... Zarif vazolar ve fotoğraf çerçeveleri hepsi evinizin ışığını değiştirmek için tasarlandı.

Evinizde sedefin zerafeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mavinin zerafeti

mavinin zerafeti

mavi takılar göz dolduruyorr..herkese tavsiyemdir:) *MeÇHuL*
  2. Dorenin zerafeti

Dorenin zerafeti

dore rengi dore renk dorenin oyunları doreye üyelik rengi abiyeler Sezonun moda rengi dore ve balon etekli kesimiyle tek başına bile şık bir elbise. Buğday tenli ve esmer kadınlarına çok yakışacağını söyleyebilirim. Yüksek Topuklu beyaz ayakkabı ve beyaz abiye çanta elbise ile müthiş bir uyum içinde. Aksesuar ise kıyafetin tam anlamıyla tamamlayıcı unsuru. Ben, her zaman şıklık detaylarda...
  3. Beyazın Zerafeti

Beyazın Zerafeti

beyaz gece elbisesi modelleri beyaz elbise, modelleri, yeni sezon, kıyafetler, abiye, gece elbisesi, günlükte kullanılacak elbise modellerini burada bulabilirsiniz Hanımlar beyazı sevmeyen var mıdır acaba.. Bence hem şklık hemde zerafetlik için gereken renklerin başında gelen bir renktir. Bende düşündüm sizler için öyle bir defile hazırlayım ki hem günlük, hem düğünlük :D hadi bakalım iyi...
  4. Morun zerafeti evinizi sarsın

Morun zerafeti evinizi sarsın

Mor dekorasyon örnekleri mor dekorasyon resimleri En seviğim renk mordur. Evimde mor renkli oturma odam var. Herkes çok beğeniyor. Bende bu mor dekorasyon örnekleri çok beğendim meleklerim. Özellikle mor sandalye ve mor çizgili posta bayıldım.
  5. Dantel Fiskos Modelleri İle Zerafet Kokulu Evler

Dantel Fiskos Modelleri İle Zerafet Kokulu Evler

Dantel Fiskos Modelleri- Danteller biz kadınların vazgeçilmezleridir. Masalara mutfaklara yatak odasına kullanacak kadar severim bende tabii koltukların üstlerine televizyonun tepesine örtecek kadar değil. :) Örgü dünyası içinde dantellerin ayrı bir yeri var bence. Zerafetleri şıklıkları hiç bir örgü örneğinde yok. Zerafet eşittir kadın demektir. Hal böyle olunca dantel örtüler her alana...

Sayfayı Paylaş