Evinize farklı havalar katacak dekor fikirleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Evinize farklı havalar katacak dekor fikirleri
Ev dekorasyonlarınızı canlı tutacak fikirlere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Dekorasyonlarınızda canlandırıcı etkileri ile birçok farklı görünümdeki dekoratiflikleri yeni evinizde uygulayabilir ya da kirada da olsanız yaşam alanlarınızda farklı görünümlere yer açıcı davranma zahmetinde bulunabilirsiniz. Odalarınızda en özel tasarım zenginlikleri, en şık görünümler sadece modern ya da lüks tasarımlardaki ürün tercihleri ile olmayabilir. Belki eskilerden gelen bir esintide dekorasyonlarınızı canlı tutmaya yardımcı olabilecektir.

39a5e268-9c91-4ae2-8356-d17c3347d121.jpg


Üstteki dekorasyonda eski evlerin havasını hissettirici unsurlar boldur. Belki yaşlı birilerinin yaşadığı bu ev dekorasyonunda unutamayacağınız anılarla dolu dolu yaşanmışlıklar sizleri ardı sıra sürükleyebilecektir. Siz de bu anılardan kareleri bire bir yaşamak isterseniz eskilerinizin atmadığı ama evim yenilensin diyerek atmak istedikleri ile oluşturulan görünümlere evinizde yer açabilirsiniz.

7566-alan-cogaltan-tasarim.jpg


Farklı bir dekorasyon denildiği zaman akla gelen dekor ürünleri arasında yer alan tasarımı farklı olan dekor ürünleri - seramik kaplar, ferforje ürünler ya da kafes biçimi verilen dekor objeleri - gibi pek çok ürün zenginliği ile odalarınızda yeni görünümlere yer açabilme fırsatını yakalayabileceksiniz. Oda görünümünde oturma odası havasını veren üst taraftaki görünümde alt ranzanın olduğu kısım sanki oda içinde farklı bir ev dekore edilmişcesine gençlerin rüyalarını süsleyebilecek görünüm zenginliği ile kaliteye yer vermektedir. Farklı duvar kağıtlarından dekoratif tekli koltuklara, modern dekorasyondan kitaplık görünümü ile başlayan ama farklı fonksiyon özelliklerini üzerine toplamayı başarmış görünümler kadara pek çok değişikliği oda görünümlerinde görebileceksiniz bu tarz görünümlerle.

ddekor-yılbaşı-dekorasyon-fikirleri-12.jpg


Yılbaşı dekor önerileri arasında tercih edilen kırmızı ve beyaz uyumu ile tercihiniz olabilecek seçenekler listesinde kendini gösterebilen masa düzenine sizde benim gibi bayıldınız di mi?

Home-ofis-dekorasyon-fikirleri-1.jpg


İşyeri dekorasyonları konusunda pek çok patron deneyimsizdir. Bu deneyimsizliklerin üstesinden gelebilmek adına yardımcı olma düşüncemde üstteki depolama alanları, kavanoz gibi değişik tarz görünümlerle dekorasyon canlandırma fikirlerinden faydalanma düşüncesi içine girmek sizler için akıllıca olacaktır.

İlginç-Kendin-Yap-Fikirleri-Süs-Bitkisi.jpgEl emeği dekor ürünleri olabilecek yaprakları kumaşlarla kaplayarak oluşturacağımız vazo görünümleri ve bambaşka dekor tarzını yansıtan oluşumlar ile kaliteden ödün vermeyeceğiniz zenginliklere yer açabileceksiniz. Hayatınızı yoluna sokacak olan enerjinizi yüksek tutacak değişik fikirlerle oda görünümlerinize can vermeye var mısınız?
 
Geri
Üst