Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?
Sevgili melekler, hani derler ya, bir insan 7sinde neyse 70inde de odur diye, inanırmısınız bu düşünceye? Pek çoğunuzun kesinlikle doğru dediğini duyar gibiyim. Peki ama öyleyse evlilikten sonra değişen huylara ne demeli :D:D Hadi bakalım parmaklara kuvvet, evlendikten sonra eşinizin hangi huyları değişti ? :D:D

çok değişmedi benim muhterem eşim yaa :) allah değiştirmesin dilimi ısırayım nazar değmesin :)

valla benimkinin hiçbişiyi değişmedi aynı değişsekarakterinde sorun vardır. diye düşünürüm

bizimki hep benimle ılgılenır canım da cıcım dı hahaha sımdı o yok gercı bende sevmem böcegım askım tatlım gıbı lafları sıkıcı gelıyo onlar degıstı benı hep koruyodu ufacık tozdan bıle sımdı kendın kendını koru dıyo :D:D

- - - Updated - - -

iyide yapmıyo degıl hanı

Benim eşim ütüsünü kendi yaparmış, beğenmezmiş kimsenin ütüsünü, evlendik 20 yıldır bir kere bir gömlek ütüledi o da taşınmıştık ve çok yorulmuştum, yardım etti :D:D

Benim eşim ütüsünü kendi yaparmış, beğenmezmiş kimsenin ütüsünü, evlendik 20 yıldır bir kere bir gömlek ütüledi o da taşınmıştık ve çok yorulmuştum, yardım etti :D:D

guzelmıs tıtanım benımkıde benım utumu begenmez halbukı allah ıcın guzel utuluyorum yakasını sonunda alır utuyu kırıs kırıs gıyer ben kendım utuledım dıye hahaha oda bı alem

ben erkeklerin değiştiğine inanmıyorum yaa adam 7 sinden neyse 70 şindede odur.ama biz bazen istediğimiz gibi görüyoruz.tabi evlenince gözdeki perde kalkınca adam odun oluyo :D

şükür ki çok değişmedi ama ister istemez geçim derdi bazı şeyleri değiştiriyor rabbim herkesin yuvasına huzur bereket sağlık versin inş.

Geri