evlendim kilo aldım!!!

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
evlendim kilo aldım!!!
Evet evli hanımlar sorun kendinize evlendiniz neden kilo aldınız bakalım : ) Eşiniz kuş sütleriyle mi besledi sizi naptı :dil:
Çok mu iyi baktı ah ne güzel birşeydir tabi ki o duygu ama bakın kilolar geldi de geldi. Buna dur demek diye düşünmeniz lazım artık .Rahatsız oluyor ve eşinizin sizi beğenmemeye başlamasından korkuyor olabilirsiniz.
Bu çok normal eşini seven onu kaybetmekten korkan birisi için çok ama çok masum bir duygu hatta.

Eşiniz çok iyi bakmış ve size çok yemek yedirmiştir.
Evlendikten sonra işten ayrılmış evinizin hanımı olmuşsanız hareketsizlik nedenyle kilo almış olabilirsiniz.
Yemek yeme düzeniniz değişmiştir.
Zararlı abur cuburlar tüketmiş olabilirsiniz.
Farkında olmadığınız bir boyutla gelen kilo alım süreci yaşamış olabilirsiniz.
Hamilelik süresinden sonra ki dönemde aldığınız kilolarınızı geri verememiş olabilir ve hatta daha da çok aynı oranda almaya devam etmiş olabilirsiniz.
Zararsız bir kaç abur cubur bilgisinide son cümlelerime iliştirmek istiyorum izninizle:
- Yağsız ve tuzsuz patlamış mısırı sınırsız istediğiniz gibi tüketebilirsiniz.
- Soyulmuş ve doğranmış salatanın üzerine limon sıkılmış şekliyle istediğiniz zaman istediğiniz sınırı yok tüketebilirsiniz.
- Ve fırında elma ile dondurma. Üzerine çok az da serpilmiş pudra şekeri ile. Kalorisi az ve kilo alırım mı acaba diye düşünmenize bilere gerek olmayan tüketirken bir tatlı size. Afiyet olsun:dil:

fırında elma olayı güzel birde tam tarif versen ne kadan güzel olurdu canım

Geri