Evlenilecek erkek mi, eğlenilecek erkek mi?

Moss

Üye
Üye
Evlenilecek erkek mi, eğlenilecek erkek mi?
Bu konumuz sırf kadınlar icin degil erkekler icin de gecerli degil mi?:) Buyrun bakalım...Yapıcı mı, yıkıcı mı bir ilişki acaba? Alışkanlıklarını kontrol etmek, kalbinizi hiçbir işe yaramayacak bir erkeğe vermenizi engellemenin en emin yolu olacaktır…
Alışkanlıklarını belli eden ipuçlarını takip edin.

Dansa gidin.

Eğer sizin ritmi kontrol etmenize izin veriyorsa, yatakta da aynısını yapacağından emin olabilirsiniz.

Alışverişe çıkın.

Restoranda nasıl sipariş verdiğine bakın. Eğer, mavi ya da kırmızı tişörtü seçebilmek için oflayıp pufluyorsa, veya içecek seçmek için her zaman zorlanıyorsa, büyük ihtimalle karar vermekte her zaman zorlanacaktır - buna devamlı bir kız arkadaş mı yoksa geçici bir ilişki mi istediği de dahildir!

Eğlenecek Adam mı? Evlenecek Adam mı?

Garantili orgazm olmak mı yoksa garantili bir ilişki mi tercih edersiniz?

Yatmak/yaşamak için harika biri olacağının beş işareti!

1) Sizi hiç acele ettirmez.
Sizi hiç bekletmez.

2) Temizlemesi sonsuza dek sürecek büyük yemekler pişirir.
Bütün tavaları ve tencereleri ovar.

3) Beraber yürüdüğünüzde, sizin adımlarınıza uyar.
Bir şey yapmaya kalktığınızda - kahve koymak, içkilerin parasını ödemek - genellikle, sıranın kendinde olduğunu söyler.

4) O´nu görmek kalp atışlarınızı hızlandırır.
O´nu görmek, sizi keyiflendirir.

5) Prezervatifler, vücudunuzun şehvetlendirici noktaları, en iyi arkadaşınızla üçlü seks yapmak konularında hem fikirsiniz.
Sadakat, sorumluluk ve istikbal hakkında hem fikirsiniz.


Yatak başında kaç tane çentik olduğuna bakın!

Journal of Personality and Social Psycohology (Şahsiyet ve Sosyal Psikoloji Dergisi) ´de yayımlanan bir araştırmaya göre, bir erkek ne kadar çok kadınla yatarsa, karakter tipinin ´dalkavuk´ sınıflamasına girme ihtimali o kadar yüksektir.

Bazı gelişmiş erkekler, adamdır. Bazıları ise, hala adam olmak için eğitilmektedir (başka bir deyimle, sizinle on yıl sonra irtibata geçmelidir). Farkı bilebilmenin yolları şunlardır:

Beş yıl içinde ne yapmak istediğini bilir.
Akşama ne yapmak istediğini bilemez.

Bir feminist olduğunu iddia eder ama araba kullanmakta, yemek parasını ödemekte ve doğum kontrol yöntemini belirlemekte ısrar eder.
Bir feminist olduğunu iddia eder çünkü, araba kullanabileceğinizi (tercümesi: benzin dolu bir arabası yoktur), ödeme yapabileceğinizi (tercümesi: kredi kartının limiti doludur) ve doğum kontrol yöntemini seçebileceğinizi (tercümesi: sormak aklına bile gelmez) söyler.

Annesi aradığında, size de telefonu verir.
Annesi aradığında, siz orada yokmuşsunuz gibi davranır.

Kendi işini kurar.
Yeni bir iş bulmadan, işinden istifa eder.
 
Son düzenleme:

SEVDAARSLAN

Yeni Üye
Üye
Bu testi gibi şeyi hç beğenmedim evleneecek insan seni sahiplenir bir ikili gibi hareket etmeye başlarsa fikirlerini önemserse yaptığı planlara senide dahil ederse senin yanında hesap kitap yapmazsa para hakkında fazla konuşmazsa cimrilik yapmazsa özel günlerde seni önemseyip birşeyler alırsa gözlerinin içine bakabiliorsa sende baktığında bir çift göz değilde sevgisini görüyorsan işte o zaman evleneceğin insandır canım yane
 
Üst