1. zaga

  zaga Üye Üye

  Kayıt:
  18 Şubat 2008
  Mesajlar:
  750
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  18

  Evlenilmeyecek 12 Muhafazakar Tip

  Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

  1- Haritada Gazze’yi gösteremeyen tiplerle evlenme! Çünkü onların coğrafyaları NİŞANTAŞI`ylasınırlıdır.

  2- TEK TAŞ denilince parmağını değil mezarlığı gösteren bir akıllıyla evlen evlen ki sana ALIŞVERİŞİ değil ÖLÜŞVERİŞİ hatırlatsın.

  3- Okey oynayan İslamcıyla evlenme zira bir gün DÖRDÜNCÜ ADAM sen olabilirsin.

  4- Ebu Gureyb’i İslami rock yapılan bir CAFE zanneden TİKİ’lerle evlenme çünkü onlar Hz.Yusuf’u akıllarında Asrı saadetin FOTOMODEL`i olarak tutabilirler. (facia)

  5- Sana sürekli rüyasında aksakallı bir amca gördüğünü söyleyen biriyle evlenme bu onun mübarekliği değil na-SIRLAR DÜNYASI’nı seyredip uyuyakalmışlığının azizliğidir.

  6- Müslüman iyi giyinmeli diyerek başına DİN KREATÖRÜ kesilenlere evlenme zira onlar soruları değil “ŞIKLARI KONTROL” ederler...

  7- Sana KADIN DEDİĞİN’le başlayan yüklemi mescitte sonlanan mis yağı cümleler kuran gelenek cazcısı adamlarla evlenme bu alternatif zaaf radarlarını çalıştıracakları ve arayışlarını ALLAH RIZASI üzerinden yapacaklarının YANGIN alarmıdır.

  8- Genelde akademik izdivaç balosu kıvamında olan bazı vakıflarda kısa film çekeceğim kendimi geliştireceğim diyerek girişimci ruhuyla abdest alan entelleri görüntüleyen kızlarla evlenme zira gözünün önünden FİLM ŞERİDİ gibi geçecek bir hayatın bile olmayabilir.

  9- Bana Dostoyevski gibi baktınız
  _ Kim?
  _ Siz evet siz
  _ Yoo “bu İbrahim Hakkı Hazretleri bakışımdı” diyerek pastane modunu entelliğin torpido gözüne sokanlarla hele hele çalıntı dizeleri alıntı dizler üzerinde sayıklayıp sana posasını getiren romantik İslamcılarla evlenme zira onlar okudukları kitap sayısı kadar senin de CANINI


  OKUYABİLİRLER.
  10- Ama o başörtü sorunu yaşıyor deyip onu kimse almaz onu da alayım seni de olmaz mı sevaptır şu odacıkta sen pankart o hamur açar geçinir gidersiniz modunda ayet paketleyen adamlarla evlenmeyi düşünüyorsan kamusal geyikleri çevir aksi taktirde meşgule düşersin.

  11- Yüce adamların yanında bulunup cüceliklerini sektörel büyüklük olarak göstermeye çalışanları elleri sürekli düğme iliklemeye giden makamperestlerden algılayabilirsin bu durumda kaç yoksa sen de UŞAK MAKAMI olabilirsin.

  12- Olsun ben Nişanyan da okurum beni düşünceleri ilgilendirmiyor diyerek liberal partnerliğin cılkını inancına sıvayan adamdan uzak dur aksi taktirde imam nikahı Allah diye biri varmış diyenleri onaylayan yağız İslamcılardan düşebilir(!) Bknz. Görmeyiniz!

  13- Ulusalcı İslamcıdan uzak dur sen DARBE YEDİM dersin o Elhamdülillah der.
  14- Bu maddeye kadar gelip hala bırakmak zorunda olmadığın bir KAYPAK yoksa sevinebilirsin bilirsin maddenin ÜÇ hali vardır. Allah kabul etsin.
  Esra Elönü - Haber 7

   
Evlenilmeyecek 12 Muhafazakar Tip konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tipi

  Tipi

  Yazın görülürse sıkıntıdır. Kışın görülürse hayattaki olumlu değişikliklerdir
 2. Evlenilmeyecek 10 Erkek

  Evlenilmeyecek 10 Erkek

  Hangi erkeklerle evlenilir, hangileriyle evlenilmez? İşte deneyimlerin ışığında evlenilmeyecek erkeklerin özellikleri.. 1. Sizi annesinden bile çok sevdiğini söyleyen, tüm kadınlardan farklı olduğunuzu, büyüleyici olduğunuzu söyleyen bir erkeğe asla kapılmayın. Ölünceye kadar sizi bırakmayacağını söylese de birgün ortadan kaybolabilir. 2. Geleneklerine bağlı bir erkek arkadaşınız varsa bir...
 3. evlenilecek erkek ve evlenilmeyecek erkek

  evlenilecek erkek ve evlenilmeyecek erkek

  evlenilecek erkek özellikleri gönül eğlendiren erkek Evlenilecek ve Evlenilmeyecek Erkeklerin Özellikleri Günümüzde artık, kadınlar romantik, serseri ruhlu, yakışıklı erkeklerle gönül eğlendiriyor… Paralı, eğitimli iyi aile çocuklarıyla evleniyorlar. İşte evlenilecek ve evlenilmeyecek erkek kriterleri.. EVLENİLMEYECEK ERKEKLER * Evliliği kabus gibi gördüğünü sürekli yenileyen biriyse... *...
 4. Muhafazakar Tatil Villaları

  Muhafazakar Tatil Villaları

  muhafazakar villalar Muhafazakar ailelerin tatillerini rahatça geçirebilmeleri için dışarıdan görünmeyen, özel havuzlu, bahçeli villalar. Eğer tercihiniz gözlerden uzak, ailenizle birlikte rahat edebileceğiniz bir villa tatili ise Bitez Turizm olarak portföyümüzde bulunan size uygun villalarımızı websitemizden incelemenizi öneririz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz villalarımız için...
 5. muhafazakar villa tatili önerileri

  muhafazakar villa tatili önerileri

  selamlar arkadaşlar bu yaz muhafazar villa tatili yapmayı düşünüyoruz aranızda daha önce böyle bir yerde tatil yapan varsa tavsiye ve önerilerini alabilirmiyim memnun kaldığınız muhafazar villa tatilini nerede yaptınız

Sayfayı Paylaş