Etiketler:
  1. zamanew

zamanew Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evlenip ailesinden uzaga gelin giden hanımlar buraya

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında zamanew tarafından paylaşıldı.

gurbete gitmek çok zormuş yaaaa aileden uzakta olmak varmı benim gibi kızlar.ama artık tatlı bi bebişim var benim o yüzden sıkıntım azaldı:d040:

evlenip ailesinden uzaga gelin giden hanımlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte üstüne gören hanımlar buraya.....

hamilelikte üstüne gören hanımlar buraya.....

hamilelikte adet görme üstüne görme üstüne adet kaç gün sürer gebelikte hmilelik yaşayıp adet gören hanımlar bilgilerinize ihtiyacımız var. bizi bilgilendirin. adet olduk diye bizde sorumsuz davranmayalım. şimdiden paylaşımlarınız için teşekkürler ..... ÜSTÜNE GÖRME NEDİR NASIL ANLAŞILIR Konu linkinde uzman tarafından üstüne görme durumu değerlentirilmiştir bu konumuzuda takip edebilirsizin...
  2. Topuz Sevmeyen Gelin Hanımlar

Topuz Sevmeyen Gelin Hanımlar

necla topuzu gelin topuzu yapma oyunları puanlı topuz yapma oyunları gelin topuz Modern Kuşkafesi.. Ağ şeklindeki ufak ancak şık bir duvak size gizemli ve modern romantizm havası verebilir Zarif, Yana Dökülen At Kuyruğu.. Zarif ve yana dökülen at kuyruğu modeli oldukça romantik.. Kalın saçlarınıza sportif ve şık bir stil vermenizi sağlayan bu modelde saçlarınızı bağlarken şık bir...
  3. Büyük Beden Gelinlikler 2013 burada kızlar

Büyük Beden Gelinlikler 2013 burada kızlar

Büyük Beden Gelinlikler büyük beden gelinlik büyük beden gelinlikler 54 gelinlik Gelinlik modelinin seçiminde en önemli unsurlardan biri de vücut yapısıdır. Size kabarık mı, yoksa düz bir modelin mi yakışacağına karar vermelisiniz. Ayrıca, seçeceğiniz modelin şıklığının yanı sıra tüm kutlama boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz bir model olmasına da özen gösterin....
  4. Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar

Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar

Nakışlı Havlu Örnekleri- Hem evlerimizin hem çeyizlerimizin vazgeçilmezi geçmişten gelen bir gelenek olan işlemeli dantelli havluları son zamanlarda nakışlı görüyorum. Çok ta şık ve hoş görünüyor doğrusu. Hele ki çiçekli kurdela nakışlarına boncuklu işlemeli olanlarına bayılıyorum. Havluların nakışlanması için boncuklar kurdelalar güpürleri bir arada kullanarak daha zengin bir görünüm elde...

Sayfayı Paylaş