Evlenmek istiyorum ama korkuyorum

• Konbuyu başlatan tuğcecikkğ
  • Başlangıç tarihi
T

tuğcecikkğ

Forum Okuru
Evlenmek istiyorum ama korkuyorum
Aranızda evlenmek isteyen ama korkan var mı kızlar ben de içimi dökeyim istiyorum. Sevgilim ile çok düzeyli ve mükemmele yakın bir ilişkim var çok uzun zaman önce annem ve babam anlaşamayarak ayrılmışlar ben her ikisi ile de görüşüyorum ama annemle yaşıyorum. Yani sorduğumda tam sıkıntı nedir diye bir türlü anlatamadılar ya da ben anlamadım bilemiyorum. Ben de evlilik düşünüyorum ve erkek arkadaşım bana evlenmeteklif etti. Ciddiyim dedi isteyelim vs seni dedi ben çok uzun zamandır baba ve anne sevgisine muhtaç büyüdüm ve annem ve babam gibi olmaktan son derece korkuyorum. Memurum çalışıyorum düzenli işim param da var ne diyorsunuz kızlar sizce çok mu kafaya takıyorum

Aranızda evlenmek isteyen ama korkan var mı kızlar ben de içimi dökeyim istiyorum. Sevgilim ile çok düzeyli ve mükemmele yakın bir ilişkim var çok uzun zaman önce annem ve babam anlaşamayarak ayrılmışlar ben her ikisi ile de görüşüyorum ama annemle yaşıyorum. Yani sorduğumda tam sıkıntı nedir diye bir türlü anlatamadılar ya da ben anlamadım bilemiyorum. Ben de evlilik düşünüyorum ve erkek arkadaşım bana evlenmeteklif etti. Ciddiyim dedi isteyelim vs seni dedi ben çok uzun zamandır baba ve anne sevgisine muhtaç büyüdüm ve annem ve babam gibi olmaktan son derece korkuyorum. Memurum çalışıyorum düzenli işim param da var ne diyorsunuz kızlar sizce çok mu kafaya takıyorum
Bence korkma canım bende evliyim cevremde çok ayrılan çiftler var fakat evlilikte çiftlerin birbirine saygısı ve tahammülü olduğu sürece hicbir sıkıntı olmaz. Tabi genelde biz gençler hep şey yapıyoruz ben haklıyım susamam diyoruz karşı tarafda susmayınca huzursuzluk daha da büyüyor. Sinirler bitene kadar bir tarafın susması lazım bu hep siz olacaksınız anlamına gelmiyor tabi ama birbirinizi anlayabiliyorsanız güven var ise saygı ve tahammül de var ise hicbir sorun olacağını düşünmüyorum. Annen ve baban icinde uzuldum gercekten lâkin hayat bu ikisi ile de görüşmem çok güzel

Ben daha önceleri evlenmem diyodum ama şimdi keşke daha önce karşıma çıksaymış diyorum canım aranızda saygı sevgi varsa korkmana gerek yok annenle baban anlaşamadılar ayrıldılar hayat bu her şey bizim için sen mutlu olmaya bak

Geri