Evlerinizi Yeni Moda Patchwork Koltuklar ile Süsleyin

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Evlerinizi Yeni Moda Patchwork Koltuklar ile Süsleyin
patchwork akımı nedir,patchwork koltuklarla ev dekorasyonu,patcwork modası koltuklarınıza yansısın
2014-patchwork-koltuk-kumasi-gorselleri-200x200.jpg
degisik-patchwork-koltuk-doseme-kumaslari-fikirleri-200x200.jpg
en-yeni-patchwork-koltuk-doseme-kumaslari-fikirleri-200x200.jpg

en-guzel-patchwork-l-koltuk-galeri-200x200.jpg
yeni-patchwork-koltuk-fiyatlari-modelleri-200x200.jpg
en-yeni-patchwork-koltuk-takimlari-galeri-200x200.jpg

Hepimizin hafızasın da mutlaka vardır ,büyüklerimizin evlerinde rengarenk parça kumaşlardan oluşan sehpa örtüleri,kırlentler vardı.

Günümüze evrim değiştirerek daha cesur olarak yansımaya başlayan bu akım patchwork ismiyle anılıyor. Yeni patchwork modasını artık halı ve koltuklarımız da görür olduk.

Renkli ve enerjik ruha sahip kişiler için biçilmiş kaftan bir akım diye düşünüyorum.Patchwork koltuklar şuan çok moda ,sevenler evlerinipatchwork koltuklar ile etnik bir havaya kavuşturabilirler.

Patchwork koltuk döşemeleri rengarenk ve değişik göz zevkine hitap eden desenlerden oluşuyor,kendi koltuk kılıflarınızı kendiniz de yaratabilirsiniz. Hazır üretilenlen son model patchwork koltuk takımlarını satın da alabilirsiniz.

Kendi şahsim fikrime göre böyle renkli bir akıma henüz cesaret edebilir miyim bilemiyorum ama gözümede çok hoş göründüğü konusunda yalan söyleyemeyeceğim. Evimizin bir köşesine uygulamakta fayda var diye düşünüyorum.

Geri