evli amirim ve ben.. :S

Hani nerde konu sahibi
Sanırım kafa bulmak için uğramış
Sadece 1 mesajı var o da bu
Hayır merak ettim
Amiri başına iş açmış olmasınhahaha

Hani nerde konu sahibi
Sanırım kafa bulmak için uğramış
Sadece 1 mesajı var o da bu
Hayır merak ettim
Amiri başına iş açmış olmasınhahaha

bende merak ettim yav,üye olmuş konuyu açmış msjı yazmış çekmiş gitmiş.
ya gerçekte ortada böle bişey yok,nabız yokladı.(ortada böle bişey yok ama böle bişey yapsam mı acaba diye :D) yada giriyo sessiz sakin okuyo bişeycikler yazamıyo :D:D:D belkide fırsat bile bulamıyo nete girmeye elin adamlarıyla kırıştırmaktan.....

Funda çok zekisin gı
Hem zekisin hemde güzel
Allah'ın şanslı kullarındansın
Ajan gibisin gııııııııııı

Funda çok zekisin gı
Hem zekisin hemde güzel
Allah'ın şanslı kullarındansın
Ajan gibisin gııııııııııı

:D:D:D dün bu konuyu (ajanlık konusunu) orkişle konuştuk.dedektif olacak kızmışım da işte bakmayın,kısmet:dil::dil::dil:
ayrıca güzelim de dimi gı:D ablacım saol o senin güzelliğin:parfum::parfum::parfum:.ya şu konuyu açan saygıdeğer hanımefendi (!) gelirsen bişiler yaz,merak ettik MM sakinleri olaraktan:D:D

ocuğunu düşünüyo gibi görünüyorsun.Eğer öyleysen tamamen bitir ilişkini bence.Toplumumuzda tasvip edilen bi davranış değil bu...

Julyetx, itirafını okudum. Bu yaptığınla övünme bana kalırsa. Şu an o ilişki çok hoşuna gidebilir ama ilerde bu yüzden çok acı çekebilirsin. Bu erkekler maalesef böyle. ne karılarını bırakırlar ne de başka bir kadından vazgeçerler. Sen demişsinki karısı çirkin.... Düşünsene eğer o kadından hiç haz almasa ve onunla yaşamaktan hoşlanmasa ya da dediğin gibi o kadının çirkin olduğunu bilse, onunla mutlu olmasa boşanmaz mı? Şunu hiç aklında çıkarma lütfen! her ne olursa olsun, erkek boşanmak istemez. Çünkü onlar düzeni sever. Evdeki kadın dursun ben dışarda ne yaparsam yapayım diye gönlünü dışarlarda eğlendirir. Sanıyormusun ki, sen olmasan başkası olmayacak ya da sensiz yapamayacak? hiç sanmam... Şunu da unutma! seni sevdiğinede asla inanma!. sevmiş olsa seninle evlenir ya da mutsuz olsa boşanır. Bunların hepsi aynı kapıya çıkıyo zaten. O halde bu adamın yaptığı ne dersen, bu adam evliliğini bozmadan seninle gönül eğlendiriyor. Senden sıkılıncada başkasını bulacak. Dahası karısını aldatan biri birgün gelince senide aldatacak. İşte o zaman mutlu mu olacaksın? Bırak bu işleri kendini kullandırma! sonuçta senide fırlatıp atacak bir adamı övünç kaynağı gibi kullanma. Şimdi bunları kabul etmeyeceğini biliyorum. Yaşınıda bilmiyorum. Ama eminim ki çok gençsin. Git kendine evli olmayan, seninle geleceği olabilecek birine zaman ve çaba harca derim ve bu yanlıştan bir an önce sıyrıl....

Heyecanın o kadar yüksek ki, yaşadığının aslında seni ne kadar inciteceğini farkında bile değilsin... Gün gelip birbirinize kavuşacak bile olsanız, sen üzüleceksin... Belki de bunu yaşamak seni kendine getirecek... Kimbilir belki de bundan hayatının dersini çıkaracaksın... Dilerim çok canın yanmadan bu limandan ayrılıp gerçek ve doğru bir sevgiye yelkan açarsın...

Biliyorumm yaşım küçük ama okurken ben kendim utandım...Bence bu çok yanlış bir davranış hadi böyle bir şey yaşıyorsun neden bunu paylaşmayı istedin orayı anlkamadım ayrıca çok ayıp......Birde övünüyorsun....:O

söylüyücek tek kelime bile bulamıyorum sana karısını aldatıyorsa senle yarın sendende daha güzelini bulur senide aldatır normal gibi yazıyosun ama düşün derim hayatını mahvediyon sen şimdiden daha evlenmeden kocanı aldatmayı bile düşünüyon allah sana dogru yolu göstersin

inanmıyorum

ben bu mesaja inanmıyorum arkadaslar insanların yada kadınların bu kadar arsızlastığına inanmak istemiyorum (tabir için özür dilerim) hadi bi hata yatı diyelim hiçmi vicdanı sızlamaz insanın dinen ve yaşadığı topluma bakınca başını nasıl rahat koyar yastığa bence bu işin içinde baska bir iş var ya para için beraber yada bir şekilde menfaat sözkonusu

Geri