evli amirim ve ben.. :S

sana cok guzel seyler soylerdim ama degmez guzellik gecici allahhh yaratmiş cirkin diyemezsin tek bir kaza seni cirkinler kralicesi yapar guzelligine guvenme bence bu dunyann bide oteki tarafi var vayyyy haline hhaaa bide baskasinn olan birsey hic bir zaman senin degildir guzeliiiimmmmmmm

Hayat bana malesef ki insanları yargılamamayı ve kınamamayı öğretti. O yüzden herkes yaşadığını bilir derim, susarım. Ama senin pişkinliğin karşısında hayretlere düştüm.. Sen ne kadar yasak ilişkin sayesinde egolarını tatmin edersen et adın her zaman "kıdemsiz" yada "ikinci kadın" olarak kalacak...

zenginliğinle öğünme bir kıvılcım düşer güzelliğinle öğünme bir sivilce yeter ayıp ayıp yav

aaaaaaa şuna bak yaaa bide marifetmiş gibi anlatıyo. ben okurken bile utandım
YAZIK SANA HEMDE ÇOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKK...

Allah cc hayayi anlimiza imani kalbimize yazsin ,yaptigin cirklinlige hayasizliga
terbiyesizlige namussuzluga ,burdakilerinide sahid tutuyorsun ya diyecek söz bulamiyorum ve Allah resulunun hadisi ile noktaliyorum ..

Günahini aciktan ilan edenden daha zalim kimse varmi (hadisi Serif

hani demissin ya evlensemde bu iliski surecek diye bence o iliskiyi surdurmeye devam edersen pisman olursun evli barkli bir adamla ne isin var yuva yikanin yuvasi olmaz kendini birde amirinin karisi yerine koy birisi senin kocani ayartmaya calissa sen ne yapardin hosuna gidermiydi allah akil fikir versin sanada amirinede okadin cirkin bile olsa kocasinin onu aldatmaya hakki yok madem cirkindi ozaman evlenmeseymis o kadinla en basinda ilerde birgun amirininde senden sikilip baskasiyla olmayacagi ne malum

Geri