evli bi adamı sevmek suçlumuyum...

adamın ne olduğu belli ama karısının ahını alma bence, sen neden terketmiyosun peki? neden ondan bekliyosun bu hamleyi?
sonu olmadığı açık ve net bi ilişki için kendini ateşe atmaya değermi sence....

senden ne istedigi gayet acik ve net degil mi?zaten seni sevseydi ya karisina soylerdi yada karisini terkederdi senin icin.sana umut ta vermiyormus zaten.is isten gectikten sonra cok pisman olacaksin ama fayda etmeyecek. bir omur o pismanligi kambur gibi tasiyacaksin sirtinda sonrada.evliliginde de tam mutlulugu yakalayamayacaksin hicbir zaman.yol yakinken kendini kurtar bu tur iliskilerde sadece tek taraf degil iki tarafta sucludur.

Yuva üstüne yuva olmaz başkalarının gözyaşı üzerine kurulan yuvadan hayırda gelmez. Evli bir erkek zorla genç bir kıza sahip olamaz kız isterse ancak olur. Evli olduğunu bile bile birlikte olan kişileri Allah ıslah etsin. Ne umuyorsunuz bilmiyorum ama bu dünyanın diğer tarafıda var orda nasıl hesap vereceksiniz işte onu çok merak ediyorum... Bekar erkeklerin suyumu çıktı..Evli olduğunu biliyorsunuz sonrada kadere suç atıyorsunuz insan bazen kaderini kendi çizermiş Allah kuluna git kendini ateşe at demez. Kusura bakma ama acıyorum sana bir an önce kendine gel ve o kadının varsada çocukların ahını almadan yuva yıkan kadın konumunda olmadan hayatlarından çık ve yol yakınken kendine denk biri olan bekar erkeklerle birlikte olmaya bak kimbilir o bekar erkeklerden biriyle bakarsın bir yuvanda olur...

ne kaderi lo yarın bende camdan atlayacam kaderimmiş diyecem geçin bu fasaa fisolarııııı adam evli adamın çapkın olup olmamas beni alakadar etmezz ama senin bile bile aşık olman eder
hiç deme elimde değil aşk falan okadar iradesizmisinnn insan biraz kendine nefsine hakim olmalı bencee yanlış yoldasın bekar erkeklere kıran girmemiş yaaa

eğer o erkek eşini seninle aldatıyorsa senide bir başkasıyla aldatmayacağı anlamına gelmez istisnalar kaideyi bozmaz yol yakınken vazgeç

yav arkadaşlar burda sorun mesele bu arkadaşın aldatılması değilll evli adamla olmasııı eğer evli erkekle birlikteysee aldatılmayıda zaten hak ediyorr arkadaşşşş

hele de silik bir karaktersen ve iddalı bir kadın değilsen güzellik,sosyal vs.kesinlikle sen tam onun dişine göresin..daha güzelleri ona bakmaz diye seni buldu.senin dediğin gibi istese bir sürü kız falan ayarlayamaz..sen onun için kolayca eskiyebilecek olan,boşluklarından faydalanarak sana yaklaşabileceği bir kızsın.uzak dur ne olur...hayatını karartma.

Geri