evli bir adamı seviyorum.

evlı adamın evlılık sıtesınde ne ısı var av arıyor bulmusda ..yuzunu gormedıgınız bır adama nasıl asık olup baglanıyorsunuz sızden faydalanıp hevesını alıp karısına donecek .bosanıyorum hıkaye kullandırtmayın kendınızı elın evlı adamlarına

Yargilamak adina degil ama fikir olsun diye yazmak istedim..

Bizim kulturde yok oyle soyadini tasiyan kadini sokaklara birakmak. bosaniyosan bile adam akilli bosanirsin.
belki dedigin gibi kadin edepsiz cikmistir ayri evde yasamaya baslamistir o zamanda bir erkek olarak once yarim kalan isini halledip kadindan kurtulur sonra baskalarina yelken acarsin.
her durumda seviyorum dedigin kisi haksiz.
birde bulusucaginla ilgili konu var. tarih vermemisin ve onun sorun etmedigini soyluyosun. sahsen ben bir erkek olsam benim icinde bir kadinla bulusmak sorun olmazdi. ne yapabilir bir kadin bana??? ama bir erkegin neler yapabileceginii gozden gecir derim.
dunya tersine donmus durumda . en yakinindakine bile guvenemezken insan birak uzaktakini yani.

amaaaa hakkinda en hayirlisi neyse o olsun insallah

mrb canım anlattıkların çok kafa karıştırıcı şeyler ,tamam sevgiye aşka saygım var ama zaman okadar zor ve kötü bir zaman ki canım çok dikkatli ol ablacım burdan sana yorum yazan ablalarına kardeşlerine tepki veriyorsun senin yaşındaki bir insan için normal bu tepkiler,canım bu adam gerçekten eşinden ayrı yaşıyorsa bunu mahkemede ıspatlayıp boşana bilirdi bide ayrı şehirde yaşıyorlarsa bu çoook kolay ıspatlanan şey iş uzamadanda boşanır ama bu adam bencede seni kandırıyor ,benim çevremdede tanıdım eşiyle ayrı şehirde yaşayan insanlar var ama mecburen böyle yaşıyorlar iş yerleri yüzünden ayrı yaşıyorlar bu adamda böyle yaşıyor olabilir bak bir tane örnek anlatayım( adam nevşehirli adamın yaşlı anne babası var eşi onların yanında nevşehirde kalıyor,adam çoğunlukla istanbulda çünkü orda çalışıyor ,yaşlı insanlar istanbula gitmek istemiyor adam mecburen eşini bu insanların yanına bırakıyor bakıma muhtaçlar .adam haftada ayda bi evine geliyor diğer zamanlar istanbulda)canım benimde evlatlarım var kıyamam sana başına bişi gelmeden uzaklaş bu adamdan ,5 ay oldu diyorsun bence 5 ay çok az zaman sanada ailenede yazık ,eğerki adam çok ciddiyse boşanma işlerini halleder ve gelip seni ailenden ister doğru olan budur,haaaa sakın onunla buluşmayada gitme ablacım, allaha emanet ol

bende aldatılan kadın durumuna düştüm bizde zorla evlendik eşim eve gelmiyodu ve odalara saklanıp tlfla konuşuyodu telfa resimleri vardı hep çok üzülüyodm ne bilim inat diye boşanmadığını sanmıyorm yargılamıyorum senide ama işte niye anlattıysam

yargılamak değil ama bu devirde hiç kimseye güven olmaz bence bu kadar kişinin düşüncelerini yabana atma çünkü biz olaya objektif bakıyoruz sense bağlandığın için mantıklı karar veremiyorsun arkadaşında dediği gibi belki eşi başka bir şehirde çalılıyordur bu boşluğu seninle dolduruyordur kendine dikkat et umarım hakkında hayırlısı olur ve pişman olmazsın am yol yakınken vazgeç bu işten...

İnsanların bir birilerinin hayatlarına karışma hakları yoktur ama buraya yazmışsan düşüncelerimi yazmak istiyorum.Yargılamak değil amacım sadece anlamak.
1. Bekar erkeklerin köküne kibrit suyumu döküldü ? ( istatistiklere göre dünya nüfusunda kadınların sayısı çok ciddi bir şekilde azalıyor , bundan 10-20 yıl önce 5 kıza 3 erkek düşüyordusa şimdi 12 erkeğe 5 kız düşüyor , umarım açıklayıcı olmuştur :D:D)
2.Evli olduğunu bile bile bu ne rahatlık , bu ne vurdum duymazlık başkasının yuvasını yıkanın yuvası olmaz derler , bu kadar rahat olma unutma hayatın insana ne kazıklar pardon kazaklar öreceği belli olmaz :D:D(Kendine yapılmasını istemediğini başka birine yapma)
3. Ateşle oynuyorsun kendini yakman sorun değil de arada masum insanları da yakarsın.
4.Git KURANI- KERİMİ oku bir camiye git hocayla konuş silkelen kendine gel başkasının yuvasını yıkmak , zina yapmak nedir öğren.

Çok kaba olduysa kusura bakma evli olsaydım biri de eşime Seviyorum dese geceler masallar okusa birde konu açıp marifet gibi paylaşsa sonunu düşünmek istemiyorum.

Geri