1. kar_tanesi

  kar_tanesi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.607
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  KaYSeRi

  Evli Erkek Daha Etkileyici Ve Çekici

  Konu, 'Kadınlar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

  çekici erkek resimleri çekici erkek fotoları etkileyici resimleri aynı fotoları en Biz bayanlar her zaman zor olanlardan çok etkileniriz.Ne olursa olsun başarmak için yapmayacağımız çılgınlık yoktur.Bunu erkeklerden etkinirkende yaşarız.Sevgilisi olan ya da evli olan erkekler hep daha fazla dikkatimizi çeker.Onu erkileyebilmek, kazanabilmek için türlü türlü işlere kalkışırız.
  Bu durumu Oklahoma üniversitesi araştırmış ve kadınların elde edilmesi imkansız ve ya çok zor olan erkeklerden etkilendiğini kanıtlamış.Bu duruma ise ilğinç fakat "Angelina Jolie" sendromu adını vermişler.

  < Konu Resmi..>


  ABD'de bulunan Oklahoma Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, kadınlar "zor veya elde edilmesi imkansız" erkeklerden daha fazla hoşlanıyor. Uzmanlar buna "Angelina Jolie sendromu" adını verdi.

  Erkekler için ise, bir kadının "evli ya da bekar" olması farketmiyor.

  Oklahoma Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya yaklaşık 500 kadın katıldı. İki gruba ayrılan kadınlara aynı erkeklerin fotoğrafları verildi. Bir gruba baktıkları fotoğraflardaki erkeklerin evli olduğu, diğerlerine de bekar olduğu söylendi.

  Araştırmanın sonucuna göre, ortalama bir erkek "bekar" olduğu söylendiğinde kadınların yüzde 60'ı tarafından beğenildi. Ancak bu erkeğin evli olduğu açıklandığında, bu kez kadınların yüzde 90'ı aynı erkeği çekici bulduklarını açıkladı.

  Uzmanlara göre, kadınların evli erkeklerin peşinde koşmasının nedeni tamamen evrimsel. Buna göre eğer bir erkek bir kadın tarafından "seçilmişse" diğer kadınlar, bu erkekte "bir şey" olduğunu düşünüyor. Bir kadının bir erkeği seçmesi, diğer kadınlardan tarafından "Bu erkek bekarlardan daha değerli" hissi yaratıyor.

  Peki erkekler için aynı durum geçerli mi onlarda evli veya sevgilisi olan bayanlardan hoşlanıyor mu derseniz? Onlar için hiç farketmiyor, bayanın evli ve ya bekar olması.   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Aslında benim nacizane fikrimce, erkek - kadın fark etmiyor. Kişi eğer ki hayatından memnun değilse, mutlu değilse, mutluluğu başka yerlerde arıyor. Bu arayışı kendi bile bilmiyor, tamamen bilinçaltından kaynaklı bir arayış. Ve bu arayış süresince karşısına bir başka kişiye ait, bir başka kişiyi mutlu eden, güçlü ve sağlam bir kişiyi bulunca ona tutulup kalıyor.
  Elbette ki bu hoş bir durum değildir fakat kişi buna karşı koyacak gücü bulsa zaten, kendini bir acıdan, başka bir acıya sürüklemez. (Evli ve bekar aşk ilişkileri için geçerli bu)

  Evlilikte mutsuzluk ve ardı arkası gelmeyen sorunlar, evliliği yıkmaya yetiyorda artıyor, bu problemlere rağmen süren evlilikler ise temelde yıkılmış olup, görsellikte evlilik oyununa dönüyor. Kaldı ki evlilik oyunu, yıkılan bir evliliğin acısından daha büyük, kişiler önce kendilerini, sonrada eşlerini kandırıyor. Kişinin kendisini kandırması, kendisini aldatmasının acısı tarif edilemezdir heralde...

  Ben evli değilim, fakat evlilik üzerine açtığım konular, yaptığım konu yorumları sayesinde biliyorum ki evlilik saygı, sevgi ve herşeyden önce anlayış ister. Evlilikte tamir olayına inanmıyorum ben. Dedim ya evli değilim ''Bekara karı boşamak kolay'' demişler:)

  Sevgilerimle:)
  RüYaM

   
 3. NaZMeLeK

  NaZMeLeK Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  10 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.468
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  özlemler diyarı
  Biz bayanlar her zaman zor olanlardan çok etkileniriz.Ne olursa olsun başarmak için yapmayacağımız çılgınlık yoktur.Bunu erkeklerden etkinirkende yaşarız.Sevgilisi olan ya da evli olan erkekler hep daha fazla dikkatimizi çeker.Onu erkileyebilmek, kazanabilmek için türlü türlü işlere kalkışırız
  buna asla ama asla katılmıyorum!!!!
  bence her kadın böyle değildir....bunu kendini bilmeyen allah korkusu olmayan gurursuz kadınlar yapar...kendini bilen gururlu namuslu bir kadın kimsenin hayatını kend mutluluğu için yıkmaya kalkışmaz...ne olursa olsun..ister aşkından gebersin(aşk denebilirse tabii)asla başka birine ait olana göz dikmez.....mutluluğu aşkıbaşka yerlerde de bulabilir
   
 4. NaZMeLeK

  NaZMeLeK Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  10 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.468
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  özlemler diyarı
  yazı için teşekkürler...
   
Evli Erkek Daha Etkileyici Ve Çekici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 adımda günlük bakımla daha güzel ve daha çekici olabilirsiniz

  8 adımda günlük bakımla daha güzel ve daha çekici olabilirsiniz

  Her kadının tutkusudur güzel olmak. Bu iş emek ve zaman gerektir ama doğru uygulamalar sayesinde düzenli bir uğraş haline dönüşebilir. Bakımınızı bir güne nasıl sığdırabileceğinizi bu yazıda öğrenebilirsiniz. Ev işleri, iş hayatı ve çocuklar hem fiziken hem de ruhen yorulmamıza sebep olur. Özellikle de cildimiz bundan nasibini alır. Çoğumuz için günlük bakım çok zahmetlidir. Üstelik bunun...
 2. sizce beyaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi

  sizce beyaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi

  beyaz tenli bayanlar esmer olmanın avantajları evet arkadaşlar sizce beyaz tenli bayanlar ve erkeklermi çekici yoksa esmer bayanlar ve erkeklermi çekici katılımlarınızı bekliyorum:) not:yanlız polemik yaratmadan arkadaşlarım her kez kendi düşüncesini yazsın:)
 3. Evliler daha mutlu!

  Evliler daha mutlu!

  18 yıldır “mutluluk” üzerine çalışan, 13 de ödül alan California Üniversitesi profesörü Sonja Lyubomirsky ile e-mail aracılığıyla konuştuk. En mutlu yaş hangisi? Para mutluluk getirir mi? Daha fazla mutlu olmanın püf noktaları neler? Bu gibi soruların yanıtı, 18 yıllık araştırmaları nedeniyle “mutluluk profesörü olarak” anılan Sonja Lyubomirsky ile yaptığımız söyleşide... En mutsuz yaş...
 4. Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

  Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

  Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız makyaja başlamadan önce aşağıdaki tüyoları uygulayın! • Makyajınızı temiz ve nemlenmiş bir cilt üzerine yaparsanız daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ama temizleme ve nemlendirme işlemlerini, makyajdan en az bir saat öncesinde yapmalısınız. Özellikle nemlendiricinizi makyajdan hemen önce kullanmamalısınız. Çünkü cilt, kremle...
 5. Çekici Erkeğin Sırrı

  Çekici Erkeğin Sırrı

  Evvett melekleer Stirling Üniversitesi’nin araştırmasına göre kadınlar, yüzük parmağı işaret parmağından uzun erkekleri daha çekici buluyor. Uzun yüzük parmaklılarda erkeklik hormonu daha fazla salgılanıyor. Bu tip erkekler daha sportmen, başarılı, sağlıklı, zeki ve iyi dansçı oluyor. İşte buna göre çekici olan ve olmayan tanınmış erkekler Barack Obama'nın sol yüzük parmağı uzun yani çekici...

Sayfayı Paylaş