Evli olduğunu bilmeden aşık olmak

S

Selma1234

Forum Okuru
Evli olduğunu bilmeden aşık olmak
Evli olduğunu bilmeden bir adama aşık oldum

Selam

Ben hiç evlenmedim bekarım, iş yerine bir adam geldi ben ilgilendim ama adamı görünce içimden bir şeyler aktı gitti sanki adama hayran oldum , mütevazi , yakışıklı ses tonu içimi etkiliyor yumuşak ve etkileyici. Ertesi gün olsa da gelse diye can atıyor yerimde duramıyordum , 2-3 geçti gelmedi moralim bozuldu aklım farklı çalışmaya başladı ki geldi ve onu tekrar görünce kalbim pıt pıt atmaya başladı anladım ki ben bu adama aşık olmuşum. Ya ben bu adamla ne yaptım ettim öğlen yemeğinde iş yerine yakın bir kafe de beraber yemek yedim. Sonra hiç aklımdan çıkmadı ve gelmeye devam etti dışarı da çay kahve içmeye başladık ve ben bu adama fena bağlandım aşık oldum. Ta ki dünyam başıma yıkılana dek , adam evli olduğunu söyledi , yüzüğün yok dedim takmıyorum dedi çocuğuda varmış . Ben ne yapacağım şimdi evli adamla çıkıyorum kendimi frenliyemiyorum bana hediyeler çiçekler filan alıyor . evliliğim iyi gitmiyor ayrılırız biz demeye başladı, karısından ayrılacakmış benle evlenmek istediğini söylüyor . Ya kafam allak bullak ne yapmalıyım.....

Selma merhaba,

İşte zurnanın zırt dediği ve burnunu sızlattığı durum bu olsa gerek. Bir adamı tanıyorsun adam yüzük filan takmıyor sana karşı da ilgili haydiii bir aşk hikayesi başlıyor nasılsa adam yüzük de takmıyor bekardır diyorsun adama duygular besliyorsun ve bu duygular alıp başını bir yerlere götürüyor ki bir de bakıyorsun ki adam evliymiş. Eee adama bağlandın duyguların var nasıl vazgeçebileceksin adama aşık oldun şimdi ne yapacaksın . yukarı tüürsen bıyık aşağı tükürsen sakal değil mi kuzum... Yok bence hiç de öyle değil. Sen şu an da normal düşünemiyorsun çünkü hormonların normal bir kadınının hormonlarının çok üzerinde ve senin aklını devre dışı bırakıyor. Bak tatlım bu ve benzeri hikayelerin neredeyse tamamına yaını hüsren acı ve üzüntüyle bitiyor niye mi çünkü adam dürüst değil ve seni ayrılacam senle evlenecem diye oyalıyor ve senin kendinden etkilendiğinin de farkında o karısından büyük ihtimalle boşanmayacak ve sen onun gönül oyununda bir figüran olarak yer alacaksın . Bir de şöyle düşün hadi ayrıldı senle evlendi ki zor.. Sonra bu adama nasıl güveneceksin senle evliyken yine başkasıyla böyle bir durum yaşamayacağını mı zannediyorsun. O dürüst değil eğer dürüst bir erkek olsaydı ta baştan sana evli olduğunu söyler ve seninle boşanacaksa boşandıktan sonra ciddi bir yola girerdi bu şekilde değil. Ve eğer boşanırsa ki boşanmaz , bir yuva yıkmış bir kadının bir çocuğun hayatını mahvetmiş olacaksın bir de böyle düşün. Aşk maşk hikayedir kuzum aslında , sarılıp yatınca geçer önemli olan kalıcı sevgi saygı ve güvendir sen buna bak tatlım bırak o adamı o adamdan sana yar evine koca çocuğuna baba olmaz....

Evli olduğunu bilmeden bir adama aşık oldum

Selam

Ben hiç evlenmedim bekarım, iş yerine bir adam geldi ben ilgilendim ama adamı görünce içimden bir şeyler aktı gitti sanki adama hayran oldum , mütevazi , yakışıklı ses tonu içimi etkiliyor yumuşak ve etkileyici. Ertesi gün olsa da gelse diye can atıyor yerimde duramıyordum , 2-3 geçti gelmedi moralim bozuldu aklım farklı çalışmaya başladı ki geldi ve onu tekrar görünce kalbim pıt pıt atmaya başladı anladım ki ben bu adama aşık olmuşum. Ya ben bu adamla ne yaptım ettim öğlen yemeğinde iş yerine yakın bir kafe de beraber yemek yedim. Sonra hiç aklımdan çıkmadı ve gelmeye devam etti dışarı da çay kahve içmeye başladık ve ben bu adama fena bağlandım aşık oldum. Ta ki dünyam başıma yıkılana dek , adam evli olduğunu söyledi , yüzüğün yok dedim takmıyorum dedi çocuğuda varmış . Ben ne yapacağım şimdi evli adamla çıkıyorum kendimi frenliyemiyorum bana hediyeler çiçekler filan alıyor . evliliğim iyi gitmiyor ayrılırız biz demeye başladı, karısından ayrılacakmış benle evlenmek istediğini söylüyor . Ya kafam allak bullak ne yapmalıyım.....
Yuva yıkanın yuvası olmaz canım o erkeğede güvenme bizleri öyle deyip kandırıyolar yol yakınken irtibatı kes

Geri