evliler odası

ben hariç evdekiler patatesli seviyor valla patatesin bir tek böreğine sıkmasına alışamadım geri her türlüsünü severek yerim.evet hayal aynen dediğin gibi eriyip akacak yerken sen soğuk olur diye düşünme ben mikrodalgada ısıttımmı buharı üzerinde çıkar canım:D

:D Tamam o zaman sana peynirli yapayım mawi adminim bize patatesli yapayım.Ohh mikrodalga sağolsun di mi ama ateşten yeni inmişin yerini tutmaz ki :D ipatla

slm bayanlar bende evli ve hamile biri olarak aranıza katılıyorum umarım benide aranıza kabul edersiniz

Canım çekti kızlar...Nasıl anlatmışsınız öyle...Benimde dolapta hamurum var ...Ben de çıkardım..Fırında patatesli börek yapacağım...Kendim açıyorum..Övünmek gibi olmasın..Yanına da karpuz,ohhh menüye bak hahaha
Hayal bu arada yeni evli olmana rağmen pek beceriklisin bacım.Tebrik ederim..
Mavi adminim siz kaç yıllık evlisiniz?
Eşlerimizi çekiştirirken nasıl katılacaksınız merak ediyorum :D
Sadmin görmesin dikkat...
Ben evlilikte 10 yılı devirdim..
Tecrübe kazandık iyi kötü
Bu odanın çok hoş paylaşımlara şahit olacağını düşünüyorum.
Staj için bekarlar da gelebilirhahaha
Mutluluk sana diyom kız gel arada birşeyler kap ablalarından hahaha

ne demek canım hoşgeldin sefalar getirdin ama niye boş geldin bi 5 çayı ve yanında pasta çörekle gelseydin süper olurdu:D:D:D

Gerçi boş gelmemişsin birbuçuk porsiyon olarak bebişle beraber gelmişsin:D sefalar getirdiniz:)

desene oğlunla büyük oğlum aynı yaşta biz elimizi çabuk tutup hemen evlat sahibi olduk pelin:D

98 de evlenmiş olabilirim ama oğlumda yine 98 de doğdu:D

Geri