evliler odası

Cok guzel bir fikraydi sagol.
Kaynananin uzakta olani iyi gercektende,yaninda yada yakininda olunca olmuyor.Mutlaka bir seyler batiyor.Hergun gorusmek zorunda olanlara Allah sabir versin.

bizimde bir köşemiz olmuş hayırlı olsun :)

ama burda anlat anlat bitmezki koskocaman 17 sene sayfalara sığmaz benim kayınvalide 80 küsür yaşında hala canımı sıkmaya devam ediyo bakalım ne zaman sona erecek :D

anammmm pelin fıkra süperdi ole yapabilseydik el üstünde gezeerdik inan bana hahahahahahahaha çok önemli bi karar aldım canlar artık kaynanamdan bahsetmicem eğer edersem beni uyarın genel konuşurum anca hani başkalarının kaynanalarına yorum yapabilirim ama asla benimkinden söz etmicem çünki söz ettikçe değer kazanıo sanki kazanmasını istemiorum hahahahahahahahahahahaha bu arada canım çok sıkılıo kimseler yok nerdesiniz yaha üfffffffffffffffffffffffffff aman yaaaaaaaa :seksr:

Konusmakla bazi seyler yoluna girseydi,benim kadar dil doken olmamistir sanirim.Bir de denir ya insanlar konusa konusa anlasir diye,bazen tam tersi oluyor,yani konusmamak ya da sadece mecburen konusmak en iyisi.Icli disli olmaya gelmiyor,cunku hic kimse sizi kendi cocugu ya da kendi kizi yerine koyamaz ve koyamiyor da ben bunu anladim.Hatta kendi kizi hata yapsa onun hatasini kapaklayacak sacma sapan seylerde yapabiliyorlar,neyse.Bazende kiskanclik mi oluyor ne,ailaye gelen yeni biri kabullenilmiyor.Sanki ogullarini ellerinden alacagiz ya da aldik gibi mi oluyor.Oyle dusunursek onlarda bizi ailemizden aldilar.Ya da bizim aileye girsin nasilsa bize uyum saglar,ister istemez bize benzeyecek baska ne yapacak oluyor....Sadece ailenin ogluyla evlenmek bitmiyor,evlenince butun aileyle hatta akrabalarla evleniliyor,ne kadar sevgide olsa,size gore olmalari da onemli,kultur farki vs olmamali.Anlatacak cok sey var ya bu kadar yeter.

Konusmakla bazi seyler yoluna girseydi,benim kadar dil doken olmamistir sanirim.Bir de denir ya insanlar konusa konusa anlasir diye,bazen tam tersi oluyor,yani konusmamak ya da sadece mecburen konusmak en iyisi.Icli disli olmaya gelmiyor,cunku hic kimse sizi kendi cocugu ya da kendi kizi yerine koyamaz ve koyamiyor da ben bunu anladim.Hatta kendi kizi hata yapsa onun hatasini kapaklayacak sacma sapan seylerde yapabiliyorlar,neyse.Bazende kiskanclik mi oluyor ne,ailaye gelen yeni biri kabullenilmiyor.Sanki ogullarini ellerinden alacagiz ya da aldik gibi mi oluyor.Oyle dusunursek onlarda bizi ailemizden aldilar.Ya da bizim aileye girsin nasilsa bize uyum saglar,ister istemez bize benzeyecek baska ne yapacak oluyor....Sadece ailenin ogluyla evlenmek bitmiyor,evlenince butun aileyle hatta akrabalarla evleniliyor,ne kadar sevgide olsa,size gore olmalari da onemli,kultur farki vs olmamali.Anlatacak cok sey var ya bu kadar yeter.

Anlaşılan çok çekmişin..dilaranil takmamaya çalış.Komik yönlerini görmeye çalış.Önemli olan eşinin tutumu..Boşver diğerlerini..:hula:

huuuuuuuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuuu bengeldim huuuuuuuuuuuuuuuuuuu nerdesiniz bakem ha bura ne olmuş bole yaw cenaze ewi kimin hade bir oyun oynayalım oyunumuz şole olsun kaynanalarımızın gerçekten iyi huyları vardır mutlaka hemen nerdeeee demeyin düşünün o iyi huylarından yazıcaz aklımıza geldiküçe ok ben başlıorum hade bakalım
benim kaynanam dışarıyla çok iyidir asla suratını asmaz hoş sohbet hemde misafir perverdir
şimdilik bukadarb bakın kötü yok iyiyi bulmak daha zor hade bakalım devammmmmmmmmmmmmmmmm :haha:

Orki oyunun hayırlı olsun...
Benim kaynanam kızıma 6 ay baktı.
Beni herkese över.
İzine gittiğimizde bana iş yaptırmaz.
Bol bol örgü örer gönderir.
Anam kaynanam iyi yawhahaha

Geri