Evliliğim bitiyor ve bn vicdanım yüzünden hasta olacağım size ihtiyacım var. ltfnokyn

Aradan bir kac ay gecmis, karar verdinmi vermedinmi bilmiyorum ama... Hayat bu iste... Gercektende insan evlendikten sonra cilesi ve sIkIntilari basliyor... caresizlikler basliyor... Hep huzuru mutlulugu ararenken buluyoruz kendimizi.

Benim sana tavsiyem eyer daha karar vermediysen... Gözlerini kapa ve düsün, esini seviyormusun hala... bu olanlardan sonra... cünkü sevgi insana katlanamayacagi dertleri katlanir yapiyor. Düsün bu sIkIntilari esimle birlikte devam cekmek istiyormuyum... Gücüm varmi buna... Eyer varsa ve istiyorsan Kendini engelleme bence Allahin sevmedigi helalerden birisi bosanmaktir. Ha eyer diyorsanki takatim kalmadi, seviyorum ama gücüm yok. Yada sevgim bitti diyorsan, yada esine karsi kiginin sevginden büyük ise, ayrilmak senin icin daha dogrusu olacaktir. Ama ne benim nede baskalarinin sözünü dinle.... kendi icinden geleni yap... bu hayat senin hayatin.....

Rabbim tüm darda olan kullarina yardim etsin, hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin Amin

aynı benim yaşadıklarımı anlatıyor....canım böyle sorunlar genelde maddi sıkıntılardan oluyor bende hepsini gördüm 4 yıllık evliyim bir kez kapıyı çekip çıktım.ne dayaklar yedim ailesi yüzünden ama birazda hakettiğim yerler oldu.çünkü benim eşimde senin eşin gibi hep derdi ailemi umursama onlar sorumsuz bize bak sen dedi ben dinlemedim hep onları gözümde büyüttüm evimde huzursuz oldum.birkere tartıştık evden gittim 15 gün gelip almadı.nasıl gittiysn öyle gel dedi.ancak ailem asla ayrılmam taraftarı olmadı aileler karşmamalı bence.neyse eşim ikna oldu geldi beni aldım ama gerçekten evimi terkettiğime öyle pişman oldumki asla yapmam bir daha allah nasip etmesin.ama sen aileni ve eşinin ailesini umursama eşini seviyorsan bence yuvana dön.emin ol ikinci evlilik birincisinden daha zor olur.dul olmakta kolay değil.çok daha yorulacaksın canım.bence aileleri sil hayatından ve eşine yuvana dön mutlu olun.yeni bir evlilik alışma bocalama oluyor.....bende çokkkkkk çektim anlatsammmm ağzınız açık kalır ama eşimle birbirimizi çok seviyoruz cahilliği bıraktık eşiminde işi düzene girdi şimdi bi bebek istiyoruz onun için lütfen sağlıklı düşün şu kocanın ailesinide sil kafandan ve hayatından eşin seviyorsa sende seviyorsan yuvana dön.allah yardımcın olsun

Geri