Evliliğin ilk yılları neden zordur ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Evliliğin ilk yılları neden zordur ?
Evliliğin ilk yılları gerçekten zor dönemler midir melek kadınlar kulübü'nde Neden zor dönemler yaşanan sorunlar kavgalar oluyor ?

Hayat arkadaşlarım hayat. Bu hayat tamamen iktidar mücadelesinden ibarettir. Başka da bir şey değildir. Evliliklerde özellikle kadınların erkeklere erkeklerin ise kadınlara karşı tutunmak sözünün para etmesini sağlamak adına tripleri sıkıntıları mutlak suretle olacaktır. Dedim ya size, evlilik bir iktidar mücadelesidir. Burada karar merci erkek ve kadındır. Tabiki araya inatlarda girer. Kadın ben, erkek ben der ee peki sonunda ne olur ? Sıkıntı....
evliliğin ilk yılları zordur.jpg

Evet evliliğin ilk yılları gerçekten de zordur. Bir kadın olarak bu zorlukları geçirmiş ve onlarca yıl sonra artık eşimin beni anlamasını sağlamam, insanların sağlaması ile birlikte rahata kavuşmuş durumdayım. Emin olun bu durum sizde de aynı olacaktır ya da olmuştur.

Karşılıklı hoşgörü ve anlayış olmasa ve birbirinize çemkirmeye devam etmeniz durumunda evliliğin ilk yılında boşanmak sizin için en kolay ve kaçınılmaz yol olacaktır.

Şimdi sitemizdeki kayıtlı kullanıcıları ve bu konuyu dışarıdan izleyerek okuyan kişilere sormak istiyorum ? Sizin evliliğinizin kaçıncı yılı ? Siz neler yaşıyor sunuz ? Zorluklar ile mücadelede neler yaptınız ya da yapıyorsunuz. Lafazan üyelerimiz ile başlamaktan şeref duyuyorum :D:D @Mügü @Likapam

Yorum istiyorum sade doğal ve gerçek :D:D

Şii kızlar sizi etiketledim mügü likapam hani yoğsunuz yorum istedik o kadar niye zordur evliliğin ilk yılları dedik aloooo :D:D

niye zordur çünkü kaynana olunca
birde üstüne görümceler olunca
sende cahil olunca zor olur
benim böyle :rolleyes:

2 sene bitti ilk sene başlarda iyiydi sonra görümcem geldi kaynana filan hep bende kaldılar arkamdan konuştular gece olunca bende eşime daldım ama eşim sakin davrandı alttan aldığı için Allah'tan o aşamaya gelmedik

Bu iktidar mücadelesinin kazananı hiç bir zaman olmaz 30 yıllık evli bir kadınım hep didişme var ama benim eşim hep şunu söylüyor " ben, kazanamayacağım kavgaya girmem " hep bana işi düşüyor akıllı adam. Biri ateş ise biri su olacak

hahaha yaklaşım süper bunu Cübbeli Ahmet'te diyordu kazanamayacağın kavgaya girme diye buldum vallahi videosunu eklim de izleyin kızlar :D:D

Geri