Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evlilik aşkın sonu değil

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

- Eve elinizde çiçeklerle gelin, evlenmeden önce ona aldığınız gülleri unutmayın.
    - Flört etmeye ara vermeyin. "Evlendik artık ne flörtü?" derseniz aşk, evinizin ve yüreğinizin pencerelerinden uçup gider.

- Evin içinde dizleri çıkmış eşofmanlarla dolaşmayın. Evet, rahat giysileriniz olsun üzerinizde, ama bu itici olmanız anlamına gelmez.

- Bazı hafta sonlarına seyahatler serpiştirin.

- Gün içinde birbirinizi arayıp sevgi ve aşk sözcükleri mırıldanın, böylelikle aşk evliliğinizde de nefes alacaktır.

- Eşinize asla bela okumayın, küfür etmeyin, küçümseyen kelimeler kullanmayın, hakaret etmeyin, zayıf yanlarını yüzüne vurmayın.

Evlilik aşkın sonu değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Nedir,Ne Değildir

Evlilik Nedir,Ne Değildir

Evlilik,küçük bir çocukken düşünmeye başladığımız ve yetişkinlikte dahi hakkinda yeni yeni fikirlerimizin oldugu bir kavram,kurum ve olgudur.Evlilikle ilgili kendimize ilk soracağımız,kuşkusuz evliliğin ne olduğudur. Evlilik Nedir,Ne Değildir *Huzurdur,kargaşa ortamı değildir. *Yardımlaşma ve dayanişmadır. *Sorumluluğun azalmasıdır,iki kat artması değildir. *Sosyal ortamda hanim ve bey...
  2. Evlilik yaşını yükseltmeniz gerekiyor, indirmeniz değil!

Evlilik yaşını yükseltmeniz gerekiyor, indirmeniz değil!

Yargıtay evlilik yaşının 14’e indirilmesini istiyor! Adalet Bakanlığı komisyonuna katılan Yargıtay 5. Daire temsilcileri “vatandaş mağdur olmasın diye” evlilik halinde tecavüzcünün cezasının da azaltılmasını istedi. Kadın örgütleri Ceza Yasası’nda tecavüz suçunun evlilikle aklanmasına karşı uzun bir mücadele vermişti. Bir ileri iki geri politikası kazanımlarımızı kaybettirmesin Birkaç gün...
  3. aşk evlilikte gider gelir

aşk evlilikte gider gelir

Evliler, Bekarlar… Evlenmek için gün sayanlar, Evlenmek isteyip korkudan evlenemeyenler, Evliliği oyun sananlar, Genç kızlar, KISACASI EVLİ YA DA BEKAR TÜM BAYANLAR LÜTFEN OKUYUN!!:) Pırıl pırıl ütülü giysili, misler gibi parfüm kokulu, saçları taralı, dişleri fırçalanmış adam yada kadını sevmek kolaydır. Aslında aşk, aynı insanı, sabahın köründe uykudan uyandırdığındaki en sinirli...
  4. Sevgilim Evliliğe Hazır Değilmiş

Sevgilim Evliliğe Hazır Değilmiş

Merhaba kızlar bir suredir bi forumu takip ediyordum bende sizlerle bir derdimi paylaşıp fikir almak istedim. Kızlar 7 aydir bir sevgilim var beni instagramdan eklemişti askerdeydi o zamanlar iyiydik hoştuk aynı mahallede olduğumuzu ve evlerimiz yakın bu zamana kadar ben onu görmemiştim ama o beni görmüş bulmus. Beni uzaktan uzağa sevmiş evlilik hayalleri kuruyordu bende erken diye...

Sayfayı Paylaş