1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evlilik hazırlığı yapanlara alyans modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Ağustos 2016
    Kendimleyim bunu beğendi.
  2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: evlilik hazırlığı yapanlara alyans modelleri
    ayy çok guzeller ama ben ewlıyım..banane bende bırını alırım dımı:))))

3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili takipçilerimiz,
    Birbirin den şık alyans modellerini incelediniz. Daha farklı alyans modelleri arıyorsanız aşağıda ki linki ziyaret ediniz.

2016 Alyans modelleri

< Konu Resmi..>

Evlilik hazırlığı yapanlara alyans modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Hazırlığı Yapanlar İçin Düğün Rehberi!.

Evlilik Hazırlığı Yapanlar İçin Düğün Rehberi!.

Düğün hazırlığı içindeyseniz ve nereden başlamanız gerektiği konusunda kafanız karışıksa aşağıdaki yazı size rehber olabilir. Düğün hazırlığı içindeyseniz ve nereden başlamanız gerektiği konusunda kafanız karışıksa aşağıdaki yazı size rehber olabilir. RESMİ İŞLEMLER : Resmi işlemlere başlamadan önce nasıl bir düğün istediğinizin kesinleşmiş olması gerekir. Çünkü bu özel günde her etap...
  2. Evlilik ve düğün hazırlığı nasıl olmalı ?

Evlilik ve düğün hazırlığı nasıl olmalı ?

açık gelinlik modelleri alyans modelleri ve fiyatları alyans fiyatları gümüş nikah şekerleri Evlenecek melekler düğün hazırlığı telaşesi başlamıştır şimdi.Bu telaşede eliniz yağaınız birbirine dolanır.Ne yapacağınız şaşırırsınız.Nerden başlayacağınızı bile bilmezsiniz.Biz sizi bu dertten kurtarıyoruz.Buyrunuz:D EVLİLİK VE DÜĞÜN HAZIRLIĞI NASIL OLMALI ? GELİNLİK Her genç kızın rüyasıdır...
  3. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  4. Nişan ve Evlilik için Alyans Modelleri geldi kızlar buyrun modellere

Nişan ve Evlilik için Alyans Modelleri geldi kızlar buyrun modellere

Evliliğe atılan ilk adım da nişane olarak alyanslar takılır.Karşılıklı sözler verilerek bir daha çıkmamak üzere takılan alyanslar sürekli parmağınızda olacağı için iyi seçim yapılmalıdır. Ebatı,ayarı modeli bu yüzden önemlidir. Geçmişten günümüze alyans lar geniş model yelpazesine sahip. Her çiftin duygularına ve zevklerine hitap edicek tasarımlar mevcut. Sizde evliliğe doğru bir adım...
  5. Alyans modelleri

Alyans modelleri

Benimle evlenirmisin ? Bu romantik teklif sonrası bir ömür birlikteliği simgeleyen alyans çiftler için bir sembol olarak tercih ediliyor.Bu özel sembol günlerce araştırılır ve seçim yapmakta zorlanacağınız bir aksesuardır. Evlilik sürecinin en tatlı telaşelerinden birisidir alyans yüzük seçimi. Alyans, bazen sol elin dördüncü parmağına bazense sağ elin dördüncü parmağına takılıyor.Evlilik...

Sayfayı Paylaş