Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Evlilik Kredisi Hakkında Detaylı Genel Bilgiler

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  çeyiz kredisi ziraat bankası evlilik kredisi ziraat bankası çeyiz parası denizbank evlilik Takılar ve ev eşyasının yanı sıra alınacak çeşitli hediyeler, düğün salonu için harcanacak para, verilecek düğün yemeği, kuaför masrafları, bahşişler, gelin arabasının süslenmesiyle birlikte evliliğin maliyeti en az 25 bin YTL'yi buluyor.

  İMDADA BANKALAR YETİŞTİ:


  Öte yandan evlilik hazırlıkları yapanların imdadına, ekonomideki istikrarın sağlanmasının ardından kredi faizlerini düşüren bankalar ile uzun vadeli taksitli satışlarıyla firmalar yetişiyor.

  Ziraat Bankası yeni evlenecek çiftlere yüzde 1.9 faiz oranı ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile evlilik kredisi veriyor. Akbank ise verdiği çeyiz kredisi ile yüzde 1.85 faizle 24 aya kadar vade seçeneği sunuyor.


  Evlilik kredisi veren bankalardan Koçbank ise yüzde 1.95 faiz oranıyla 24 aya kadar değişen vadeyle çiftlere yardımcı olmaya çalışıyor.
  Deniz bank, 24 aya kadar çıkan vade imkanları ve yüzde 2.45 faiz oranıyla tüketici kredisi veriyor. İhtiyaç kredisi veren bankalardan Vakıflar Bankası da 48 aya kadar verdiği kredilerde yüzde 1.85 ile yüzde 1.95 arasında değişen faiz oranı uyguluyor.


  İş Bankası da ihtiyaç kredileri adı altında, 24 ay vadeye kadar yüzde 1.85 faiz oranıyla kredi veriyor. Bu banka kendisinde maaş hesabı bulunan müşterilerine yüzde 1.75 faiz oranı uyguluyor.
  24 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalardan Oyakbank, yüzde 1.95 faiz oranı ve 24 ay vadeli, Family Finans yüzde 1.99 faiz ve 24 ay vadeli, Yapı Kredi Bankası da yüzde 1.90 faiz ve 24 ay vadeli seçenekleri ile alternatif sunuyor.


  Bankalar kadar firmalar da sundukları taksitlerle evlilik hazırlığı yapan çiftlere kolaylık sağlıyor. En önemli harcamalar arasında yer alan altın takılar için vade farklı 12 ay, beyaz eşyada 23 ay, mobilyada ise 18 ay vade imkanı bulunuyor. Özellikle mobilya sektörü, hammaddenin maliyetinin düşmesi nedeniyle 2 yıl öncesinin fiyatlarıyla satış yapıyor. Halıcılar ise 6 ay ödemesiz 36 ay taksitle halı satıyor.


   
Evlilik Kredisi Hakkında Detaylı Genel Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Asbetosİs hakkında detaylı bilgiler yazılar

  Asbetosİs hakkında detaylı bilgiler yazılar

  Bir doğal silikat minerali olan asbestin ısıyı iletmemesi yüzünden insanlar ile birlikteliği eski çağlarda başlamıştır. On dokuzuncu yüz yılın ikinci yarısından sonraki endüstri devriminde, ısı, elektrik, sürtünme ve asitlere dayanıklı olması yüzünden bir çok işyerlerinde kullanıldığı için “sihirli mineral” olarak anılırken, yirminci yüz yılın ikinci yarısından sonra karsinojenik olması ortaya...
 2. damatlık hakkında detaylı bilgiler

  damatlık hakkında detaylı bilgiler

  Evlenirken, damadın hazırlığının hep kolay olduğu düşünülür. Oysa damatlığın seçimi de en az gelinlik kadar özen ister. Damatlığınız smokin ya da siyah bir takım elbise olabilir. Seçiminizi yaparken,damatlığınızın müstakbel eşinizin gelinliği ile bir uyum içerisinde olması gerektiğini unutmayın. Damatlığınızın içine, normal beyaz bir gömlek ve canlı renkte bir kravat ya da Atatürk yaka beyaz...
 3. Finansbank Evlilik Kredisi Hakkında

  Finansbank Evlilik Kredisi Hakkında

  düğün kredisi finansbank kredi hesaplama finansbank evlilik kredisi ara ödemeli konut hesaplama düğün kredileri Evlilik Kredisi Evleniyoruz. Mutluyuz. Büyük gün yaklaştı. Ama telaşınız, stresiniz yok. Her şey yolunda çünkü Finansbank'tan Evlilik Kredisi aldınız. Nişan, düğün, balayı ve oturacağınız evle ilgili yapacağınız her türlü harcamanın faturalarını bankanıza getiriyorsunuz,...
 4. çiçek kurutma hakkında detaylı bilgi

  çiçek kurutma hakkında detaylı bilgi

  çiçek kurutma teknikleri canlı çiçek kurutma cicek yöntemleri çiçeklerle ilgili bilgiler Yazın sonlarına doğru adım adım gidiyoruz ancak son taze çiçekler hala bahçelerde açmış halde. Hoş kokulu güller, kadife çiçekleri, papatyalar kısa süre sonra yaza veda edecekler.. Bütün kış koruyabileceğiniz çiçeklerle vazolarınızı doldurmak için geç kalmış sayılmazsınız. Çiçek kurutmak kulağa zor bir...
 5. Çuha çiçeği hakkında detaylı bilgiler

  Çuha çiçeği hakkında detaylı bilgiler

  çuha çiçeği, çayı, yağı, bakımı, faydaları, yağının faydaları, yağı kullanımı, nedir Çuha çiçeği ve kendin elde edilen çuha yağı oldukça faydalı bir bitkidir Melek'ler. Şimdi sizlere çuha çiçeğinin ve çuha çiçeği yağının faydalarını sunuyor ve çuha çiçeği çayının tarifini veriyoruz Melek'ler. Çuha çiçeği,uzun saplarının ucunda şemsiye şeklinde,altın sarısı çiçekleri olan bal gibi hoş...

Sayfayı Paylaş