Evlilik Kredisi şartları HSBC Evlilik Kredisi

M

Misafir

Forum Okuru
Evlilik Kredisi şartları HSBC Evlilik Kredisi
evlilik kredisi şartları hsbc evlilik kredisi hesaplama evlilik kredisi nasıl alınır evlilik kredisi alma evlilik kredisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Günümüz şartlarında, maddi sıkıntılara büyük bir fırsat olan, iyi değerlendirilmediği taktirde sıkıntıların çözümsüz olmasını sağlayan banka kredileri, kimi zaman adeta hayat kurtarıyor, kimi zaman ise hayat karartıyor Melek'lerim. Dediğimiz gibi önemli olan iyi değerlendirmektir. Örnek; acı sevenlerin, acı biberin faydaları hakkında ki bildiklerine bir de acı biberin zararlarınıda bilmeleri gerektiği gibi... Konuyu daha fazla uzatmak istemiyor ve sizlere banka kredilerinin faydalarını ve zararlarını hatırlattıktan sonra, evlenmek istiyorum diyenler için HSCB evlilik kredisi hakkında bilgiler aktarıyoruz Melek'ler. Evlilik kredisi nasıl alınır diyenler, sizlere yardımcı olacak bilgiler burada diyoruz ve evlilik kredisi alma konusunda henüz kararsız olanlar için ise evlilik kredisi hesaplama hakkında detaylı tüm bilgileri aktarıyoruz.

Yeni evlenenler veya yakında evlenecek çiftler....Evliliğiniz öncesi ya da sonrasında her türlü ihtiyacınız için HSBC Evlilik Kredisi hizmetinizde.

Ürün Özellikleri
Evlilik Kredisi
Evlilik Kredisi İlk taksit ödemesine 3 ay sonra başlama kolaylığı,

Evlilik Kredisi Çok uygun faiz oranları, 20.000 YTL'ye kadar kredi kullanımı

Evlilik Kredisi Kefilsiz kredi kullanımı,

Evlilik Kredisi 36 aya varan vade seçenekleri,

Faiz/Ücret/Limit ve Teminatlar

Bireysel kredi müşterilerimiz, Ferdi Kaza Sigortası uygulamamızla sigorta işlemlerini, sağlık beyanı, check – up vb. işlemlere gerek kalmadan kolayca gerçekleştirir. Ayrıca, tüm kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından yararlanır.

Evlilik Kredisi ile ilgili faiz, ücret, limit ve teminat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Makinesi ile kredi taksit tutarlarını hesaplayabilirsiniz.

Başvurular

Evlilik Kredisi başvurularınız için en yakın HSBC Bank Şubesi'ndeki müşteri yetkilisi ile görüşmeniz yeterlidir.

Gerekli Belgeler

Evlilik Kredisi Başvuru formu
Evlilik Kredisi Kimlik belgesi (Türk uyruklu gerçek kişiler için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport fotokopisi, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi fotokopisi)
Evlilik Kredisi Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)
Evlilik Kredisi Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
Evlilik Kredisi Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya sabit telefon hattı faturasının aslı. (Faturalar, kişinin kendi adına veya aynı soyadı taşıyan aile bireylerinden biri adına düzenlenmiş olmalıdır.)
Evlilik Kredisi Talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefiliniz için de geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi için, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111'i arayabilirsiniz.
 
Üst