evlilik sanatıyla cennete dönen evlilikler

Beyazca

Yeni Üye
Üye
evlilik sanatıyla cennete dönen evlilikler
evliliksanatinet selin özkök karacehennem web sitesi selin karacehennem evlilik sitesi evlilik terapisti wwwevliliksanatinet
thumb-11453948597767.jpg

Selin Özkök KARACEHENNEM… Bu ismi duymadıysanız, evliliğiniz cennete henüz dönüşmemiş demektir.
Kendisi evlilik ve aile terapisti. Türk halkı onu Sabah Gazetesi Günaydın eki ve ELMAX Digiturk, Kanal 17’de hazırlayıp sunduğu “EVLİLİK SANATI” programıyla tanıyor. Evliliği bir sanata benzeten bu alımlı yol gösterici; hem bir bilir kişi oluşu hem de danışanlarıyla kurduğu abla kardeş diyaloğu sayesinde kitlesini gün geçtikçe genişletiyor. Mutlu ve uyumlu evliliğin sırları konusunda etkili tavsiyeler vermekle kalmayıp, sorunları paylaşarak çözme konusunda da izleyicilerinin yol katetmesini sağlıyor.

İşlediği canalıcı konularla sizi televizyonun başına nasıl çakılı bıraktığına şahit olmak istiyorsanız ELMAX Digiturk’teki başarılı programının 12:30 - 13:00’da olduğunu bilmenizde fayda var. Aynı bölüm akşam 20:00 – 20:30 saatleri arasında da tekrarlanıyor.
Evlilik terapisi kavramına henüz alışık olmayan bir toplum olmamamıza rağmen ilişkinize dair fikir almak isterseniz;
www. evliliksanati. com sitesini takip edebilir, evliliksanati@yahoo. com adresinden e-mail gönderebilir, (0536) 263 04 05 ve (0212) 352 52 25-26 numaralarından da kendisine ulaşabilirsiniz.
Kimbilir belki uçuruma gittiğini düşündüğünüz bir ilişkiyi kurtarmak sandığınızdan da kolaydır…
Sevgilerimle,

Cevap: evlilik sanatıyla cennete dönen evlilikler

Gül_çiçeğii nerdesin işte sana yardımcı olabilecek kişi bencee
fikir alabileceğin en doğru adres gerçekten bazen o kadar büyük fayda görüyorsunuzki
niye daha önce aramamışım diyen arkadaşlarımdan çevremden biliyorum.Her zaman en doğrusu bilirkişi olan bir uzmandan yardım almak taraftarıyımm...

fikir alabileceğin en doğru adres gerçekten bazen o kadar büyük fayda görüyorsunuzki
niye daha önce aramamışım diyen arkadaşlarımdan çevremden biliyorum.Her zaman en doğrusu bilirkişi olan bir uzmandan yardım almak taraftarıyımm...
bende sana katılıyorum semazen

cok tsk ederim semazen en kısa zamanda hatta bugün bu konuyla yakından ilgilencem cok tsk ederim beni düsündügünüz icin evet inanin buna benim cook ihtiyacim var annem yanımda olsa bunlari ondan duyardım annem yok ama onun yerine burda bir sürü ablam var coook tsk ederim hepinize.... bende en kısa zamanda iletişime gecicem.... hepinizi cook sevıyorumm

tamam öyle yaparım eşimin bigün evde olmadıgı zaman ararım cok tsk ederım hepinize ....

www. evliliksanati. com bu adressi yazdıgımda sitesine gıremıyorum ???

canımm .com değil .net olarak yazarsan girebiliyorsunn...Telefonlada yardım alabilirsin.. Siteyi bulup adresini sana kopyaladım gerçi burda yine com. diyor ama site açılınca görüceksin .net ile bitiyor neysee önemli olan senin içinde bulunduğun durum
Umarım faydasının görürsünn....Sevgi ile kal

evliliksanati.com

Geri