Evlilik Sözleşmesi Nasıl Hazırlanır?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Evlilik Sözleşmesi Nasıl Hazırlanır?
evlilik sözleşmesi, evlilik anlaşması, evlilik sözleşmesi nasıl yapılır
Sevgili melekler, son yıllarda özellikle ünlüler arasında hayli yaygın olan evlilik sözleşmesi hakkında bilmeniz gerekenleri aşağıdaki makaleden sizlere sunuyor, evlilik sözleşmesi nasıl yapılır ayrıntılı bilgiler veriyoruz...evlilik.jpg
Bu konuda bir avukatın yardımına ihtiyaç vardır. Avukatınız size hangi konuları nasıl yapacağınızı açıklar ve seçenekler sunar.
Mal varlığınız varsa bunun esler arasında paylasımı
Mesleki geleceginizin durumuna göre evlilik sözlesmesinin hazırlanması
Aynı zamanda is ortaklığı söz konusu ise ılımlı olarak paylasımı
Eviniz ve gayrimenkulleriniz varsa paylasımı gibi…

Verilen tüm kararlardan sonra avukatınız açıklamalı bir sekilde evlilik sözlesmenizi, öncelik sırasına göre düzenlemesi gerekir. Planlanan vede düzenlenen evlilik sözlesmesi avukat tarafından eslere sunulur. Esler Evlilik Sözlesmesini tekrar okuyarak eksiklikler yada çıkartılması gereken seyler yoksa hersey istedikleri gibi ise notere giderek noter huzurunda evlilik sözlesmesi imzalanır. Noter gerek görürse eslerle tekrar görüsebilir. Esler isterse avukata gerek kalmadan kendileri de notere giderek verdikleri kararı noterde yazdırarak imzalayabilirler. Bunun için nüfus cüzdanları ile 2 fotografıda beraberlerinde götürmeleri gerekmektedir.
 
Geri
Üst