1. ELAEMIRELA

ELAEMIRELA Forum Okuru

Evlılık tazmınatı hakkında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ELAEMIRELA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar Gökhan bey, Ben dünya markası 5yıldızlı bır otelde 2 yıl çalıştım ve bu arada da evlendım. işten ayrıldıgımda ıse henuz 10. ay dolmustu evlılıgımın. İnsan Kaynkaları muduru istifamı yazarken "evlilik sebebii ile " kısmına ıtıraz ettı ustune benım karıyerıme engel olacagını ıs hyatımı bıtırecdgını soyleyıp normal bır ıstıfa yazmamı söyledı. ben de yazdım. su an cok pişmanım. onun yuzunden ıs bulmam da zorlandı hep taş koydu yoluma...

velhasıl aradan 3 ay gectı. 2yıl calıstım ama benı ıs yerımden 3 kez gırdı cıktı yapmıslar SGK dökümümden gördüm. ve alamadıgım primlerim var hala.
    nasıl şikayetçi olurum da her seyımı alırım o otelden bana bılgı verır mısınz?
    teskkurler.

Evlılık tazmınatı hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlılık mesajları:):)

evlılık mesajları:):)

evlılık evlılık mesajları nikah dilekleri Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar! Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasınıdilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle... Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız...
  2. Evlılık yasası

Evlılık yasası

Evliliğe başlamak, bitirmekten daha kolaydır. Ve suçlu daima eşinizdir... Eğer size evlilikten söz eden yalnızca anne ve babanızsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakın para için evlenmeyin. Çok daha uygun koşullarda borç bulabilirsiniz. Eğer evlilik eğlenceli bir şey olsaydı, nikahı belediye memuru kıymazdı. Ve evli bir çiftin aynı konuda "evet"...
  3. hakkımı arıyorum

hakkımı arıyorum

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.çocuğum yok.eşimle anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdik.daha doğrusu o istedi bende kabul ettim.biz davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günüm bile gelmeden eşim 17 yaşında bir kızla kaçtı.kendisi 37 yaşında.ben annemin yanında yaşıyorum. hiç bi mal varlığım yok.bu yetmezmiş gibi içgüveyi olarak aldığımız ailemin evini ödenmemiş bir çok borçla bıraktı...
  4. Evlılık  korkusu

Evlılık korkusu

Evlilik Korkusu Her zaman cesur olarak bildiğimiz erkekler, evlilik denilince korkmaya başlarlar. Nedeni ise erkeklerin alacakları sorumlulukların, ilişkilerini bozacağını düşünmesi.. Her zaman cesur olarak bildiğimiz erkekler, evlilik denilince korkmaya başlarlar. Nedeni ise erkeklerin alacakları...
  5. HCG hakkında...

HCG hakkında...

Benim son regl tarihim 14 mayis son iliskimde 13 mayis... sonrasinda iliskide olmadi 3 gun once hcg yaptirdim 2.5 cikti ama daha adet olmama 13gun vardi ebe fazla umursamadi gebelim yok deyip yolladi suan 10 gun var regl olmama sizde bu deger yukselirmi gebelik olabilirmi
Etiketler:

Sayfayı Paylaş