Evlilik yıl dönümü hediyesi erkeğe

U

Umay9999

Forum Okuru
Evlilik yıl dönümü hediyesi erkeğe
Evlilik yıl dönümü hediyesi erkeğe ne alabilirim

merhaba arkadaşlar
Eşimle 4 yıldır evliyiz kimi zaman tartışsak da eşimle ilişkimiz iyidir diyebilirim , eşimi seviyorum dünyaya bir daha gelsem yine onunla evlenirdim diyorum bu geçen 4 sene bu fikrimi değiştirmedi çok şükür. geçenler de bir tartıştık akşam eve bir demet gülle geldi ilk kez. Koca dediğin böyle olur dedim aferin sana seni affettim dedim :))) ama ben de haklıydım biraz deyince güldük beraber. Eşime yıl dönümümüz için bir hediye almak istiyorum öyle kravat gisi filan değil güzel bir tavsiyesi olan var mı hımmm bütçem çok değil 2-3 bin tl. ne alayım önerileriniz nedir.

Merhaba Umay

Ne güzel bir evlilik Allah bir ömür boyu mesut etsin sizi. Hah işe bize böyle şeylerle gelin :ohoh: Eşine güzel bir hediye almak ve bunun için fikir öneri danışmak zaten evliliğine ve eşine verdiğin değeri göstermeye yeter de artar keşke eşin de burayı okusa bence hediye aldıktan sonra eşine burayı okut derim güzel bir kompliman olur. Eşine ne alabilirsin konusu o kadar geniş ki bir de bütçe vermişsin bu belki kriterleri ölçeklendiriyor olsa da yine de çok fazla seçeneğin var. Eşin neyden hoşlanır ya da kendisi kendine neler almak istiyor bu ve buna benzer konuşmaları olmuştur bu sana önemli ipuçları verir. Çok kadın giysi ya da ne bileyim ayakkabı gibi hediyeler alıyor bunlar zaten rutin ve sıradan.günümüzde bir çok erkek teknolojiden hoşlanıyor mesela ona akıllı bir saat ya da bilgisarda oyun meraklısı ise bir oyun ya da oyun konsolu sıra dışı ve eşin tarafından sevilecek hediyeler olacaktır. bence eşinin ilgi alanlarına göre bir hediye almalısın

Geri