Evlilik yıldönümü için sürpriz fikirleri alayim

T

Tubishh

Forum Okuru
Evlilik yıldönümü için sürpriz fikirleri alayim

Evlilik yıldönümü sürprizleri melek kadınlar kulübü evlilik yıldönümü sürpriz fikirleri forumda.​

Kızlar eşime evlilik yıldönümü için sürpriz düşünüyorum acaba ne yapabilirim? O ne yapacak bilmiyorum ama o da boş değildir eminim. Bu yıl 5. Evlilik yıldönümü olacak. Eşime nasıl bir sürpriz yapsam ne dersiniz? Sürprizleri de çok sever kendisi. Evlilik yıldönümü sürprizleri neler olabilir değişik fikirler bekliyorum.

Merhabalar
Sürprizlere bayılırım hele ki hiç beklemediğim zaman gelen sürprizlere diyecek hiç lafım yok. Sürprizleri kim sevmez bacım. Evlilik yıldönümü deyince böyle tanıştığınız günden itibaren resimlerinizi aşıp hoş bir yemek masası kurup baş başa kutlama hayal ettim. Dilerseniz açarsınız bir romantik müzik tabii hediyesiz olmaz. Eşinize yıldönümü için sürpriz hediye olarak ilgi alanını ön plana alabilirsiniz. Futboldan hoslaniyorsa onunla ilgili bir hediye olabilir. Bir surpriz var ki benim de çok hoşuma gitti. Size özel bir web sitesinde eşinizle sizin fotoğraflarınız eşinize söylediğiniz güzel sözler vs.

Aşağıya sizin için harika sürpriz fikirleri sunmak istedim incelerseniz değişik fikirler oluşabilir kafanızda. "Sevgiliye farklı sürprizler 41 adet" aşağıdaki linkte.

Valla ekonomi olsa şunu yap diyecem de uçuk olur şimdi demeyim ben :D

Geri