evlilik yıldönümü mesajları

M

*Melek*

Forum Okuru
evlilik yıldönümü mesajları
Benim de evlilik yıldönümümün yaklaşmasından kaynaklanan tatlı bir telaş içine girmiş bulunmaktayım. Acaba eşime ne hediye alsam yada ne mesaj yazsam hoş olur diye? Sizde benim gibi merak ediyor ve kendinizden birşeyler katmak isterseniz buyrun hep birlikte paylaşalım Melekler

Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.​

Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…​

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük düşme söz konusu olsa bile seve seve senin için her adımı atarım. Seni o kadar çok sevdim ki artık aşkım senden bile öte. Seni sevdiğimi dağlara, taşlara kısacası her yere; bütün kainata haykırmak istiyorum Seni Seviyorum!!
Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun...

Geri