1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evlilik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

evliliklerde ortaya çıkan sorunlarda ailelerin etkisi nedir?

2. cücük

cücük Forum Okuru

o sana bagli bence... ailene kendi ailene karismasina ne kadar izin verirsen o kadar etkisi olur...

evlilik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik

Evlilik

Evlilige baslamak, bitirmekten daha kolaydir. Ve suçlu daima esinizdir... Eger size evlilikten söz eden yalnizca anne ve babanizsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakin para için evlenmeyin. Çok daha uygun kosullarda borç bulabilirsiniz. Eger evlilik eglenceli bir sey olsaydi, nikahi belediye memuru kiymazdi. Evli bir çiftin ayni konuda "evet" dedigi son yer nikah...
  2. Evlilik....

Evlilik....

alıntı
  3. Evlilik :))‏

Evlilik :))‏

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat: Tabiki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın? Damat: Asla!...
  4. Evlilik kurtarma operasyonu

Evlilik kurtarma operasyonu

"Bir Ara Sinemaya Ya da Tiyatroya Gidelim Mi?" Demek Yerine, 2 Kişilik Bilet Alın. Ona "Sürpriz, Yarın Akşam Sinemaya Gidiyoruz" Dediğiniz Zaman Sizinle Gelecektir. İster İş Arkadaşlarıyla Geziye, İster Dil Ya da Dans Kursuna Gidin. Kendiniz İçin Birşeyler Yapın. Böylelikle Eşinize Anlatacağınız Farklı Şeyler Olacaktır. Konuşma Tarzınızı Değiştirin. Örneğin "Çok...
  5. 2012 Evlilik Fuarı

2012 Evlilik Fuarı

2012 evlilik fuarı evlilik hazırlıkları evlilik merkezi 2012 gelinlik modelleri hakkında yazımıza buyrun arkadaşlar evlilik öncesi 2012 Evlilik fuarını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz melekler.2012 Gelinlik modellerinden tutunda Gelinlik ayakkabınızı Duvağını hatta düğün mekanını bulabileceksiniz :)Türkiye'nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı “Evlilik Dünyası”, bu yıl “Doğa Gelinleri”...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş