Evlilikte cinsellik ne sıklıkta olmalı

• Konbuyu başlatan Afillikızxxxxx
  • Başlangıç tarihi
A

Afillikızxxxxx

Forum Okuru
Evlilikte cinsellik ne sıklıkta olmalı
Haftada kaç kere birlikte oluyorsunuz Evlilikte cinsellik ne sıklıkta olmalı normal olan nedir

Merhaba

3 yıllık evliyim eşimle çok iyi anlaştığımız ı düşünüyorum ama sanırım bir sorunumuz var onunla bu konuyu çok açık konuşamıyorum Ben eşimle aşağı yukarı 2 güne bir birlikte olmak istiyorum ama eşim ortalama Haftada bir kez birlikte oluyor. birlikte olduktan Bir iki gün sonra ben biraz cilve yapsam da buna karşılık bulamıyorum Bende mi bir tuhaflık var yoksa eşin mi biraz bu konuda tutuk anlamadım bu işin normaline haftada kaç kez birlikte olursan normal sınırlar içerisinde olursun. 3 yıllık evli bir çift Haftada bir kez birlikte olması normal mi cinsel birlikteliğin haftada kaç kez olması normal sayılabilir bu sıklık kaç olmalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba

Cinsellik kişiye göre özel bir durumdur bunun ortalamalarını bulmak işte bunun normali budur demek bana göre çok da uygun gelmiyor. Çünkü evli çiftlere bakıyorsun bazı yeni evli çiftler belki ayda 3 kez birlikte oluyor bazı 15 yıllık evlilere bakıyorsun neredeyse iki güne bir birlikte oluyorlar . Demek ki bunların normalleri bu.

Bu konuda çok da böyle kafaya takıp bende mi bir tuhaflık var dememeli eşinle konuşmalısın. Hatta birlikte olmak istediğini açıkça ifade etmelisin. Haftada bir kez değil de 2-3 kez birlikte olmak istediğini rahatça söyleyebilmelisin. Belki eşinin fizyolojik yapısı haftada bir kez olma durumunu normal yeterli karşılıyordur . Bu konuları eşinle tabu haline getirmemeli konuşmalısın. Yani kısaca bu işin normali yok, anormali de yok bence bir orta yolu zamanla bulacaksınızdır zaten.

Aşağıda bazı yorumlar var incele istersen :)

Geri