1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evren hakkında kısa özet

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım evren hakkında evrenin nasıl oluştuğu ile alakalı bana kısa br özet yazı vermeniz mümkün mü teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

evren hakkında kısa özet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evren

Evren

Rüyada Kainatı topluca yahut bir bölümüyle temaşa etmek düşünce ve gözlemlerde derinlik kazanmaya, hakikate ait sırlara vakıf olmaya delalet eder.
  2. Virüsler hakkında kısa bilgi

Virüsler hakkında kısa bilgi

VİRÜSLER Çok küçük mikroorganizmalardır. Uzun süre bilim adamlarının dikkatini çekmemiştir. Meydana getirdiği hastalıklar hep bakterilerden bilinmiştir. Elektron mikroskobunun bulunmasıyla ancak virüslerin farkına varılmıştır. İlk olarak tütün bitkisinin yapraklarında hastalık meydana getiren virüs bulunmuştur. Daha önce tütnlerde bu hastalığın bakteriler tarafından meydana getirildiği...
  3. gitar hakkında kısa bilgi

gitar hakkında kısa bilgi

gitar hakkında kısa bilgi gitar ile ilgili bilgiler ile ilgili kısa bilgi hakkında bilgiler Günümüzde gitar, tüm dünyada ve ülkemizde en çok ilgi gören çalgılardan birisidir. Oldukça uzun bir geçmişe sahip olan gitar, tarih boyunca çeşitli coğrafya ve uygarlıklarda çok değişik şekillerde kendisini göstermiş, zaman içerisinde çalgı yapısı, tel, akord sistemi, çalma teknikleri açısından...
  4. Erezyon hakkında kısa bilgi

Erezyon hakkında kısa bilgi

Lütfen bana erezyon nedir zararları nelerdir bunun hakkında kısa bir bilgi içeren makale verir misiniz.
  5. edison kısa hayat özeti

edison kısa hayat özeti

lütfen kısa bir hayat özeti olsun...teşekkürler

Sayfayı Paylaş