Evye tasarımlarındaki modern görünümler, fonksiyonellikler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Evye tasarımlarındaki modern görünümler, fonksiyonellikler
Dekorasyonda evye tasarım zenginliği denildiği zaman birçok model akla gelir. Zengin görünümler arasında yer alan en şık modeller olarak mutfak evyeleri aynı zamanda işlevsellikleri ile de görünümlerinde çığır açabilmektedirler. Birbirinden şahane görünümdeki evye tasarımlarını karşınıza çıkararak siz değerli okurlarımın bu konuda bilgilenmesi amacıyla buradayım bugün. Bir bayan olarak mutfak evyesine her zaman birincil öncelik veririz. Ev dekorunu sil baştan yaparken ilk adım attığımız mutfağımız bizim için en zengin ve işlevsel haliyle dekore edilirse bizden mutlusu olmaz. Bu sebepledir ki sizler için verdiğim önerilere göz attığınız zaman iki haneli ya da yıkma ve doğrama işlemi için ayrılabilecek standartta, farklı renkte, şekilde, uzunlukta evye tasarımlarını görebileceksiniz. Sizler için hazırladığım galeriye göz atarak da size vereceğim fikirlerden faydalanma düşüncesine girebilirsiniz.
15_20121212144715.jpg


Dekor zenginliğinde banyo, tuvalet bölümlerinde de evye önemlidir; ama mutfak kadar incelemeyiz seçimlerimizi. Banyo dekorunu bütünleyici gözümüze ve cebimize hitap eden modeli bulduk mu yeter bize. İşte bu sebepledir ki tavsiye edilen evye tasarımlarında şekil olarak oval dikdörtgen kare ya da farklı seçenekler mevcut. Şeklen kullanılan dekor unsurlarını da göz önüne alarak evye tercihinizi alana göre tercih etme olanağını yakalamayı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve rahat bir ürüne sahip olabileceğiniz pek çok marka mağazası mevcuttur. Siz tercihlerinizde web siteden yana bir seçenek daha iyi diyorsanız size vereceğim öneri markalarının site ziyaretlerini yapmadan geçmeyin derim. Hepsiburada, n11, Koçtaş gibi marka sitelerinde kampanya zamanlarında sizi üzmeyecek fiyat etiketleriyle de karşılaşacağınız için çok daha uygun fiyata ürün sahibi olabilme olanağını yakalamanız mümkün olabilecektir.
15_20121213153628.jpg


Görünüm itibariyle klasiğin dışına çıkıp modern estetik bir stil görünümüyle gözlerinize inanamayacağınız zenginliği size sunacak seçeneklerden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Ev dekorunuzda benzer şekil ve tasarımlardan yana sipariş vererek evde bir bütünlük sağlayıcı evye görünümüne yer açıcı olabilirsiniz. Sizlerin en değer verdiği estetik bütünlük adına da gereği yapma memnuniyetini bu şekilde elde edebilirsiniz. Linkleri inceleyip sipariş verme öncesinde evinize ve zevkinize en uygunu tercih etme memnuniyetini tatmaya var mısınız?
15_20121213154145.jpg
FRANKE-EVİYE-135.jpg
kırmızı-Evye-Modelleri.jpg
 
Üst