ewet kızlar işte sonuç!!!

sea34

Yeni Üye
Üye
ewet kızlar işte sonuç!!!
kızlar bilen biliyor bilmeyene ise burda kısaca anlatayım.ben 11 aylık ewliyim we 9 aydır bebek için çalışıyoruz.ilk gittiğim doktor bana 6 ay klomen tedawisi uyguladı.rahim filmi çekti rahimin tertemiz tüplerinde açık dedi.anlayacağınız oyalandım boş yere we hiç bir sonuç alamadım.gittiğim başka bir doktor rahimde perde olduğunu we histereskopi ile buna bakıp laparoskopi ile de sol tüpdeki tıkanıklığı açacağını söyledi.gittiğim başka doktorlarda aynısını söyleyince ameliyata karar werdik.gecen cuma ameliyatımı oldum.bugün ise kontrole gittim.doktor direk yüzüme sizinle açık konuşacağım aşılama yapmamız gerekiyor tutmazsa tüp bebek yapacağız başka türlü olmaz dedi.ben eşimin huyunu bildiğim için diek gözümün önüne eşim geldi.olmayacak dedim eşim kabul etmez diye düşündüm.doktorun yanından ayrıldım we kendimi hastanenin kapısında ağlama krzine grmiş buldum.nefesim kesildi ağlamaktan.kayınwalideme gittim durumu anlatttım.gayet rahat bi şekilde Allah böyle uygun görmüşse böyle olucak diyip bana destek oldu.ben eşimden çok korkuyordum kabul etmez dedim ama gayet olumluydu.herşeyden önce biz dedi.bak ameliyattan daha yeni çıktın iyileş tamam söz yapacağız bunu dedi.çok rahatladım.ama inşlh aşılama we tüp bebeğe gerek kalmaz dua ediyorum hepiniz için kendim için.sizde dua edin nolur müminin mümine duası kabul olurmuş. :uhu: :uhu: :uhu::bebeğim::bebeğim::bebeğim:

canım öncelikle ççççooooooooookkkkkk geçmiş olsun..rabbim yüreğindekileri hayırlı zamanlarda nasip eder inşallah..güzell allahım hem senin hemde tüm bebiş isteyen herkesin yar ve yardımcısı olsun..

bu arada eşinin olumlu karar vermesi niyetine kur'an-ı Kerimde FETİH süresi var onu oku yada bilen biri okusun..önce eşinin karar vermesi niyetine okuyun. sonrada aşılama yapacağınız zamn aşılamanın başarılı olması niyetine YİNE FETİH SÜRESİNİ okuyun.ne niyetle okunursa allahın izniyle feth edilmesi(olması )sağlanıyor.defalarca denenmiş ve hayrını gördüğüm bir süredir.şimdiden allah kabul etsin ..acil şifalar senle olsun..

çok geçmiş olsun öncelikle,inşallah dualarınız kabul olur daha doğrusu dualarımız kabul olur,inşallah Rabb'im gönlünüze göre verir,en hayırlısını eyler sizin için..

geçmiş olsun canım umarım gönlündeki gibi olur yas gereği senden kücük olduğum icin pek anlamıyorum ama bunlara gerek kalmaz insallah

seammm canım benimm çok geçmiş olsun bitanem. rabbim inşallah annelik gibi kutsal olan o güzel duyguyu sana yaşatır bitanem. umudunuzu kaybetmeyin canım. allahım izin verdiği sürece herşey olur. olmaz denen hiç bir şey yoktur. dualarımız seninle bitanem. inşalah burada bize o güzel haberi verirsin. moralini yüksek tut ve bol bol dua et canım. rabbim gönlünden geçenleri sana nasip etsin bitanem. allahım yar v yardımcınız olsun.

öncelikle hepinize çok teşekkür ederim.biliyorum inanıyorum ki ilerleyen günlerde herşey daha güzel olacak.dün oldukça kötü bir gündü benim için.bugün daha iyiyim daha da iyi olacağım Allahın izniyle inşlh.

Sea cımm üzülme canım allahdan ümit kesilmesss inş hiçbişiyede gerek kalmadan hamile kalırsın canımm ve bu güzel haberide bizimle paylaşırsınnnn. dualarımız seninle sea cımmm.muckss.

sevgili Sea tekrar geçmis olsun...sizin için hangisi hayirliysa öyle olsun ins. allahin izniyle en kisa zamanda Hamile haberini aliriz..üzülme varsin geç olsun ve hayirlisi olsun..hem surda mubarek günlere ne kaldi ki (hergün mubarekde ) üç aylar Ramazan vs..gök kapilari ardina kadar Açik ve hayirli Dualarimizin geçek olmasi için..sizin içinde yer var Dualarimizda bütün güze MMlere özelikle bebek istiyenler...bol bol Dua edeçez..önçe saglik :kiamam::d040:Allahin izniyle hayirliysa olur ins...

Geri