ewet kızlar işte sonuç!!!

hayır cnm hiç bir tedawi wermedi.antibiyotik wermişti ama benim antibiyotüğe karşı alerjim olduğu için onu da içmemem gerektiğini söyledi.bu ay için aşılama yapacaktı ama çok yoruldum biraz ara wermek istedim.şuan iyiyim bi sıkıntım yok.sadece dikişlerin yeri we belirginliği canımı sıkıyor :D:D

Bende de 4 yerde dikis var ve benim daha bir hafta oldu olali,antibiyotik kullandim bitti,laparoskopi olsada sonucta buda bir ameliyat cok hafife almamak gerekli.Doktoruna sordun mu laparoskopiden sonra dogum nasil oluyor diye?Ben sormayi unuttum ama soracagim lap.i yapan doktora.Eczaneden krem al dikisler ici kapansin izi.

Asilamayi geciktirme canim,yada alisama istemezsen yoruldum yazmissin normal iliskine ara verme,laparoskopiden sonra ozellikle 3 ay hamile kalmak daha kolaymis ve 6 aya kadar hamile kalinabiliyormus.Tekrar gecmis olsun.

contractubex canim kremin adi,ozellikle butur seyler icin dikis sonrasi izi icin,kesik vs kullaniliyor,gecmis olsun tekrar,bende alacagim dikisler eriyince daha erimedi.

Geri